Jolanta Gulbe – Paškeviča iedzied albumu piecās pasaules valodās

FOTO: Publicitātes foto

Talantīgā un apburošā džeza mūzika dīva Jolanta Gulbe - Paškeviča sadarbībā ar pazīstamiem vietējiem un ārzemju mūziķiem 5 pasaules valodās iedzied albumu Fly Love. Dziesmu aranžijas veidotas latīņu mūzikas un afro - amerikāņu džeza tradīcijās. Šī programma ir Jolantas būtības atspoguļojums mūzikā un ved klausītāju muzikālā ceļojumā dažādu tautu kultūru pasaulē.

Materiāls tapis turpinot albumā Chove Chuva iesāktās tradīcijas pasaules mūzikas interpretēšanā, radot dvēselisku mūzikas izpildījumu. Jaunā programma sastāv no dažādu autoru dziesmām. Lielākā daļa no tām ir sarakstītas 60.,70. gados. Tās ir gan Antonoi Carlos Jobim kompozīcijas, gan filmu tituldziesmas, gan igauņa komponista Toomas Rull orģinālkompozīcijas, kur vienai no dziesmām ar nosaukumu Akvarelis tekstu latviešu valodā ir uzrakstījusi pati Jolanta,. Albumā dzirdama arī tāda populāra dziesma kā Always on my mind, kuru savā laika ir izpildījis arī Elviss Preslijs. Fly Love ir iedziedāts 5 valodās: angļu, portugāļu, itāļu, spāņu un latviešu. Programma pārsteigs klausītājus ar aizvien jauniem un nedzirdētiem skaņdarbiem un sniegs emocionālu baudījumu.

Šajā projektā ir apvienojušies seši lieliski mūziķi: porturikāņu izcelsmes ģitārists Neff Irizarry II, amerikāņu basģitārists un dziedātājs James Werts, kuru būs iespējams dzirdēt arī dziedam tiltuldziesmā Fly Love, igauņu bundzinieks, komponists Toomas Rull, saksofonists Deniss Paškevičs, džeza pianists Madars Kalniņš un džeza dziedātāja Jolanta Gulbe - Paškeviča.

Mūziķu sastāvā:

  • Jolanta Gulbe Paškeviča - balss
  • Deniss Paškevičs - saksofons, flauta
  • Neff Irizarry II - ģitāra
  • Toomas Rull - bungas, perkusijas
  • James Werts - bass, balss
  • Madars Kalniņš – piano

Digitāli albumu var noklausīties un iegādāties šeit: http://denisspashkevich.bandcamp.com/album/jolanta-g-pashkevich-fly-love. Albumam sekos koncerttūre vairākās Latvijas pilsētās. Pirmais koncerts notiks jau piektdien, 24. aprīlī Liepājas Džeza dienu ietvaros plkst. 19.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.

Koncertu norises grafiks vēl tiek precizēts. Albums Fly Love būs pieejams koncertu apmeklētājiem, kā arī drīzumā albums ekskluzīvi būs nopērkams par īpaši izdevīgu cenu albuma partnera – mobile telefonu mazumtirdzniecības veikalos Evelatus, kuri atrodas lielākajos Latvijas tirdzniecības centros. Vairāk informācijas: www.evelatus.lv/home/veikali.

Uz augšu
Back