Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vai augstpapēžu kurpes mēdz būt ērtas? Daži noderīgi ieteikumi dāmām

FOTO: PantherMedia/Scanpix

Ja jāizvēlas starp ērtumu un skaistumu, domas dalās. Ko tik sievietes nav gatavas paciest skaistuma vārdā.

Viens no skaistuma atribūtiem ir augstpapēžu kurpes. Tās sievieti padara slaidāku, liek iztaisnot muguru, gaita kļūst iznesīga...

Kā nopirkt ērtas kurpes, un kā tās padarīt ērtākas, ja kājai pie jaunajiem apaviem grūti pierast. Daži ieteikumi:

1. Augstpapēžu kurpes pērc pēcpusdienā, tad kāja ir nedaudz pietūkusi. Izrādās, ka kurpēs ar augstiem papēžiem arī kāja nedaudz pietūkst.

2. Ja kurpe berž, jāreaģē nekavējoties - vieta, kura berž jāiesmērē ar degvīnu vai var uzpūst dezodorantu, lai kurpju materiāls kļūst nedaudz mīkstāks.

3. Vislabākais ieteikums - ja iegādājies jaunas kurpes, neaizmirsti iegādāties arī veikalos nopērkamos speciālos līdzekļus jaunu kurpju ienēsāšanai.

4. Ja kurpēm ir ļoti šaurs purngals, iesaka ar leikoplastu kopā salīmēt trešo un ceturto pirkstu, tad kurpes vieglāk ienēsāt.

5. Augstpapēžu kurpju labākais fasons - kurpes ar siksniņu, tā palīdz kurpi saturēt un kājai ir mazāka slodze.

Augstpapēžu kurpju fenomens ir piesaistījis arī pētnieku uzmanību, viņi iesaka nenēsāt kurpes, kuru papēžu augstums pārsniedz 11.5 cm, jo tas esot bīstami veselībai.

Ieteicamākais papēžu augstums esot septiņi centimetri.

Šis puisis izmēģināja vienu dienu pastaigāt ar augstpapēžu kurpēm, dienas beigās viņš bija gatavs visus nogalināt:

.

Redaktors iesaka