Šovā «Izklausies redzēts» uzvar Jānis Auzāns

Arī 25.oktobra vakarā televīzijas skatītāji varēja vērot populāro «Izklausies redzēts» šovu. Lai arī dalībnieku performances turpina pārsteigt ne tikai televīzijas skatītājus, bet arī žūrijas locekļus. Šoreiz šovā uzvarēja mūziķis Jānis Auzāns.

Šoreiz ierastajai žūrijas locekļu komandai, kuras sastāvā ir Jānis Šipkēvics, aktieris Lauris Subatnieks un TV personība Jana Duļevska, pievienojās arī dziedātāja Liene Greifāne.

Apkopojot žūrijas locekļu vērtējumus, šoreiz «Izklausies redzēts» uzvarēja mūziķis Jānis Auzāns, kurš atveidoja grupas «Blondie» solisti Debiju Hariju.

Šajā raidījumā pretējo dzimumu atveidoja ne tikai Auzāns, bet arī džeza māksliniece Elza Rozentāle, kura atveidoja latviešu dziedātāju Jāni Sproģi, kā arī Ieva Pļavniece, kura atdarināja dziedātāju Merilinu Mensonu.

Mūziķis Andris Ābelīte šoreiz atveidoja grupas «Bi 2» solistu Ļevu, mūziķis Atis Zviedris atdarināja Leniju Kravicu, aktieris Kristaps Rasims atdarināja Leonīdu Kuravļovu, dziedātāja Annija Putniņa iejutās Džūlijas Endrjūsas no filmas «Mūzikas skaņas» ādā, bet dziedātāja Antra Stafecka atveidoja mūziķi Alanu Mailzu.

Pagaidām Jānis Auzāns ir vienīgais no šova dalībniekiem, kurš uzvarējis jau divos raidījumos. Iepriekš uzvaru izcīnījuši arī Elza Rozentāle, Kristaps Rasims un Ieva Pļavniece.

Atgādinām, ka šīs sezonas galvenā balva ir 5000 eiro, kuru šova uzvarētājs ziedos labdarībai.

Uz augšu