C 22.10.2020.

Publiskos Vitnijas Hjūstones meitas autopsijas rezultātus

FOTO: AP/Scanpix

Tiesa Džordžijas štatā ceturtdien likusi publiskot dziedātāju Vitnijas Hjūstones un Bobija Brauna meitas Bobijas Kristīnas autopsijas rezultātus.

Fultonas apgabala Augstākās tiesas tiesnesis Henrijs Ņūkērks aģentūrai «Reuters» apstiprināja, ka esot licis publiskot autopsijas rezultātus pēc Atlantas televīzijas kanāla WXIA prasības.

Kā jau ziņots, 2015.gada janvārī 22 gadus vecā Brauna tika atrasta bezsamaņā guļam ar ūdeni piepildītā vannā. Vēlāk viņai medicīniski tika izraisīts komas stāvoklis, un kopš tā laika viņa pie samaņas nenāca. Brauna nomira pērnā gada jūlijā.

Augustā viņa tika apglabāta līdzās savas mātes kapavietai.

Prokuratūra iebilda pret līķa sekcijas rezultātu publiskošanu, jo tas varētu traucēt izmeklēšanai, kas joprojām turpinās.

Pagājušā gada augustā Bobijas Kristīnas Braunas mantojuma pārvaldītāji iesūdzēja tiesā jaunietes partneri Niku Gordonu par viņas nāves izraisīšanu. Gordona pārstāvis nosauca apsūdzības par «nomelnojošām un nepamantotām».

Bobija Kristīna bija Hjūstones un R&B dziedātāja Bobija Brauna vienīgais bērns. 1999.gadā Brauna sāka uzstāties ar Hjūstoni, izpildot duetā dziesmu «My Love Is Your Love». Hjūstones 2003.gada Ziemassvētku albumā Brauna iedziedāja dziesmu «Little Drummer Boy».