«KVV Liepājas metalurga» vadītājam būs jāatbild tiesā saistībā ar uzturēšanās atļauju (57)

BNS
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Metālpārstrādes uzņēmuma «KVV Liepājas metalurgs» valdes loceklim Igoram Talanovam, kurš ir Krievijas pilsonis, būs jāatbild tiesā par uzturēšanās atļaujas saņemšanai sniegto ziņu izmaiņu nepaziņošanu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP).

Liepājas tiesā 15.jūnijā paredzēts skatīt lietu par Talanova saukšanu pie administratīvās atbildības par uzturēšanās atļaujas saņemšanai sniegto ziņu izmaiņu nepaziņošanu PMLP normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un termiņā. Par to draud naudas sods no 140 līdz 280 eiro.

PMLP sabiedrisko attiecību speciāliste Undīne Priekule aģentūrai BNS atzina, ka šāda situācija ir radusies, tomēr atteicās sniegt jebkādus plašākus komentārus - fizisko personu datu aizsardzības likums liedz izpaust šāda veida informāciju. To pārvalde var darīt tikai tad, ja pati privātpersona izvēlās atklāt papildu informāciju par situācijas apstākļiem.

Vēršoties kompānijā, aģentūrai BNS Talanova komentāru iegūt neizdevās.

Talanovs ir «KVV Liepājas metalurga» valdes loceklis kopš pērnā gada jūlija.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka 2014.gada 2.oktobrī tika parakstīts līgums par maksātnespējīgā «Liepājas metalurga» pamatražotnes pārdošanu Ukrainas «KVV Group», kas par ražotnes iegādi apņēmies samaksāt 107 miljonus eiro vairākos maksājumos 10 gadu laikā.

Tāpat vēstīts, ka «KVV Liepājas metalurgs» nonācis finansiālās grūtībās. «KVV Group» pieņēma lēmumu par «KVV Liepājas metalurga» konservāciju, atlaižot arī uzņēmuma darbiniekus.

«KVV Group» vadība šādu lēmumu pieņēma tāpēc, ka saglabājās ilgtermiņa negatīvie faktori, kas radīja šķēršļus uzņēmuma darbībai - pasaules metalurģijas tirgu pārņēmusī krīze, parādsaistības nodrošinātajiem kreditoriem, kā arī valsts nav ieinteresēta sniegt atbalstu nozarei, skaidroja uzņēmumā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu