LOC ieradušies KNAB pārstāvji, kuri pratina Belēviču ārstējošo ārstu

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Šobrīd Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC) atrodas Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pārstāvji, kuri tiekas ar demisionējušā veselības ministra Gunta Belēviča ārstējošo ārstu Viesturu Krūmiņu, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

«Ir notikusi saruna ar Krūmiņu. Patlaban KNAB darbinieki ir devušies prom,» sacīja slimnīcas preses sekretāre Inguna Potetinova.

Savukārt KNAB pārstāve Laura Dūša notikušo nekomentēja.

KNAB izvērtē informāciju par veselības ministru Gunti Belēviču (ZZS), izskanot aizdomām par pieeju veselības aprūpes pakalpojumiem bez rindas.

Jau ziņots, ka piektdien demisionējušo veselības ministru Gunti Belēviču ārstējošais ārsts ir atstādināts no amata.

Austrumu slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova aģentūru BNS informēja, ka slimnīcas valde piektdien saņēma Latvijas Onkoloģijas centra galvenā ārsta Viestura Krūmiņa iesniegumu, kurā viņš informē, ka šā gada 25.maijā veicis medicīniskas manipulācijas pacientam, par kurām noteiktajā kārtībā nav noformējis dokumentus. To Krūmiņš bija paredzējis veikt pēc ārstniecības pabeigšanas, sacīts iesniegumā.

Pēc iesnieguma saņemšanas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Anita Slokenberga sasauca valdes ārkārtas sēdi. Ņemot vērā to, ka iesniegumā minētā informācija liecina par esošās kārtības kādā tiek reģistrēti un apmaksāti sniegtie pakalpojumi pārkāpumu, valde nolēma ierosināt dienesta izmeklēšanu, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Uz dienesta izmeklēšanas laiku Krūmiņš tiek atstādināts no galvenā ārsta amata pienākuma pildīšanas. Par galvenā ārsta pienākumu izpildītāju tiek iecelta līdzšinējā Latvijas Onkoloģijas centra virsārste Baiba Štreinerte.

Uz augšu