Bukmeikeri prognozē, kurš uzvarēs «Izklausies redzēts» otrajā raidījumā

Dināra Rudāne. Izklausies redzēts pirmais raidījums.

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Septembra pēdējā svētdienā norisinājās «TV3» raidījuma «Izklausies redzēts» trešās sezonas pirmā raidījuma pirmizrāde. Ar krietnu pārsvaru laurus plūca dziedātāja, cīņas sporta piekritēja un motociklu entuziaste Dināra Rudāne. Arī «Triobet» bukmeikeri par savu favorīti ir izvēlējušies šarmanto  Dināru, kas plašākai publikai kļuva pazīstama, kā mūzikas grupas «re:public» dalībniece, un viņas iespējai uzvarēt arī šova otrajā raidījumā piešķīruši 50% iespējamību.

Bukmeikeri paredz, ka arī nākamajā «Izklausies redzēts» raidījumā, būs nemainīgs uzvarētājs, par pirmās vietas ieguvēju kļūs Dināra Rudāne, kas attēlos kanādiešu dziedātāju ar pseidonīmu «Kiesza». Sezonas atklāšanas raidījumā māksliniece veiksmīgi iejutās Maivenas Lebesko tēlā, dziedot skaņdarbu no filmas «Piektais elements». Bukmeikeri Dināras Rudānes izredzes izpelnīties pirmo vietu novērtējuši ar koeficientu 2.00 jeb 50% iespējamību. Arīdzan Dzintars Čīča ir saņēmis diezgan augstu bukmeikeru vērtējumu, iejūtoties Bruno Mars tēlā Dzintara Čīčas iespējamā uzvara novērtētā ar koeficientu 4.00 jeb 25% varbūtību.

Līdzīgas izredzes uz pirmo vietu, pēc bukmeikeru domām, ir skatuves dīvām Ievai Sutugovai, Rūtai Dūdumai un Janai Kay. Nākamajā raidījumā Rūta Dūmuma un Ieva Sutugova, kuru iespējamo sniegumu bukmeikeri novērtējuši ar koeficientu 5.00 jeb 20% iespēju uzvarēt otrajā raidījumā, iejutīsies Dženiferas Rašas un latviešu rokgrupas «Līvi» dalībnieka Aināra Virgas ādā. Janas Kay izredzes kāpt uz «goda pjedestāla», iejūtoties franču dziedātājas Patrīcijas Kāsas ampluā, novērtētas ar koeficientu 5.25 jeb 19% iespējamību. Savukārt grupas «Otra puse» solists Normunds Pauniņš, kas otrajā «Izklausies redzēts» raidījumā iejutīsies afro amerikāņa tēlā, atveidojot kādu no slavenās grupas «Boney M» dalībniekiem, novērtēts vien ar 14% iespējamību jeb koeficientu 7.00.

Vismazākās cerības gūt uzvaru «Izklausies redzēts» otrajā raidījumā, pēc bukmeikeru domām, ir dziedātājam un radio balss īpašniekam Mārtiņam Ruskim, kas atveidos pretējā dzimuma pārstāvi, šarmanto un spilgto dziedātāju Laimu Vaikuli. Kā arī jaunajam aktierim Emīlam Kivleniekam, kas atveidos puertorikāņu dziedātāju Rikiju Mārtinu. Šo kungu iespējai uzvarēt piešķirtas pavisam niecīgas iespējas.

Uz augšu