«Izklausies redzēts» ceturtajā raidījumā uzvar <i>Jana Kay</i>

FOTO: Publicitātes foto

16.oktobra vakarā TV3 ekrānos šovā «Izklausies redzēts» skatītāji varēja ieraudzīt jaunus priekšnesumus, pārtapšanas un talantu atklāsmes. Pirmo reizi par uzvarētāju kļuva Jana Kay, kura atveidoja 44 gadus veco franču dziedātāju Vanesu Paradī.

Jana izpildīja lipīgo dziesmu, ar kuru četrpadsmit gadu vecumā Vanesa ieguva pasaules slavu – «Joe le taxi»! Jana līdz ar uzvaru ceturtajā raidījumā ieguva 200 eiro, kas nonāks viņas izvēlētajam labdarības mērķim – onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai «Dzīvības koks».

Pagājušās nedēļas uzvarētāja Ieva Sutugova šoreiz ieguva godpilno 2. vietu. Ieva bija pārvērtusies par pasaulslaveno un apburošo beļģu dīvu Laru Fabiānu un parādīja spēcīgu sniegumu, izpildot dziesmu «Adagio». 3. vietā ierindojās Rūta Dūduma, kura bija pārtapusi par vienu no šobrīd aktuālākajām mūziķēm – popzvaigzni Teilori Sviftu un skatuvi spridzināja ar hitu «Shake It Off». Savukārt 4. vietas ieguvēja sievišķīgā Dināra Rudāne šajā reizē mainīja dzimumu, pārtopot par vīrišķīgo rokveterānu Deividu Kaverdeilu no grupas «Whitesnake» un izpildot dziesmu «Is This Love».

«Izklausies redzēts» raidījumā šovakar viesojās arī Latvijas hiphopa mūzikas leģenda Ozols, kurš klātienē vēroja kā viņu atveido Emīls Kivlenieks un, cik veikli viņam izdodas norepot dziesmu «O.Z.O.L.S». Ozols par Emīlu izteicās atzinīgi, un kopvērtējumā, pēc žūrijas un dalībnieku atzīmju piešķiršanas, ieguva 5. vietu. Pasaules deju zāļu blokbasteris – grupas «Mr. President» priekšstāvis Delrojs Rennols jeb «Lazy Dee» šovakar bija 6. vietas ieguvējs Mārtiņš Ruskis, kurš paspēja gan veikt virkni sarežģītu kustību, gan izpildīt dziesmu «Coco Jumbo».

Dzintaram Čīča bija jātiek galā ar grūtu uzdevumu, pārtopot par Maiklu Džeksonu, kurš slavens visā pasaulē ar rūpīgi atstrādātajām kustībām. Priekšnesuma laikā Dzintars centīgi strādāja pie kustības tehnikas gurnu daļā, un tās samulsināja žūrijas locekli Antru Stafecku. Čīča izpildīja «Don't Stop' Til You Get Enough» un kopvērtējumā ieņēma 7. vietu.

Arī ceturtajā raidījumā neizpalika latviešu mūziķu atveidošana, skatītāji varēja ieraudzīt pašmāju Rodrigo Fominu no grupas «Līvi», par kuru bija pārvērties Normunds Pauniņš. Normunds izpildīja visiem zināmo dziesmu «Zīlīte» un šoreiz ieguva pēdējo vietu.

Uz augšu