«Izklausies redzēts» stiprais dzimums turpina triumfēt; uzvar Ruskis

FOTO: TV3 Publicitātes foto

Šovakar pirmo reizi TV3 šova «Izklausies redzēts» astotajā raidījumā uzvaras laurus plūca Mārtiņš Ruskis, kurš bija pārvērties par ievērojamo latviešu aktieri Arnoldu Liniņu un izpildīja populāro «Ratiņstūmēja dziesmu», un par priekšnesumu saņēma lielas ovācijas no žūrijas un skatītājiem. Ruskis iegūtos 200 eiros ziedos «Cerību centrs» jauno māmiņu un grūtnieču atbalsta centra «Madaras» estētikas vides uzlabošanai. 

Astotajā «Izklausies redzēts» raidījumā dalībnieku priekšnesumus vērtēja jau ierastie žūrijas pārstāvji Jānis Šipkēvics, Jana Duļevska un Artis Robežnieks. Savukārt kā īpašais viesis trijotnei bija piebiedrojies dziedātājs, aktieris un iepriekšējās šova sezonas dalībnieks Rihards Lepers.

Godpilno 2. vietu ieguva Yana Kay, kura šovakar atveidoja latviešu dziedātāju Aiju Kukuli un izpildīja visiem labi zināmo dziesmu «Dāvāja Māriņa», un ar viņu duetā uzstājās arī mazā Dārta. Arī 3. vietas ieguvēja Ieva Sutugova šovakar pārtapa par latviešu mākslinieci – viņa uz skatuves kāpa kā Mirdza Zīvere un izpildīja dziesmu «Lūgums».

Rūta Dūduma bija pārtapusi par tumšādaino Gloriju Geinori un no mākslinieces repertuāra savam priekšnesumam bija izvēlējusies dziesmu «I Will Survive». Dūduma kopvērtējumā palika 4. vietā. Savukārt Dināra Rudāne jau otro reizi pārvērtās par stipro dzimumu – šoreiz viņa iejutās mūziķa un slavenā falseta īpašnieka Berija Giba tēlā un izpildīja lipīgo «Stayin’ Alive», un ieguva 5. vietu.

Par Austrāliešu grupas «INXS» solistu Mihaelu Hatčinsu bija pārvērties Normunds Pauniņš, kurš aizvien turpināja valdzināt skatītājas, izpildot dziesmu, kas veltīta sievietēm – «Beautiful girl», un ieguva 6. vietu.

Pagājušās nedēļas uzvarētājs Dzintars Čīca šoreiz ieņēma pirmspēdējo, 7. vietu. Čīca iemiesojās slavenās Ališas Kīsas tēlā un izpildīja viņas hitu «Empire state of mind. 2. daļa Broken Down», kas kādu laiku atpkaļ gozējās starptautisku mūzikas topu virsotnēs. Taču pēdējā vietā palika atraktīvais Emīls Kivlenieks atveidoja Džordžu Maiklu no dueta «Wham!» un izpildīja «Wake Me Up Before You Go-Go»!

Uz augšu