Brigmanis nosauc Kaimiņu par idiotu

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien ierosināja lietu par iespējamu parlamentārieša Augusta Brigmaņa (ZZS) deputātu ētikas pārkāpumu, nosaucot savu kolēģi Artusu Kaimiņu (KPV LV) komisijas sēdē par idiotu.

Ētikas komisijas vadītājs Vitālijs Orlovs (S) aģentūrai LETA pastāstīja, ka šodien tika ierosināta lieta, bet nākamnedēļ komisija izskatīs šo iesniegumu pēc būtības, aicinot uz sēdi arī abus deputātus.

Kaimiņš iesniedzis arī sevis filmēto video un 15.novembra Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdes stenogrammu, kurā starp abiem deputātiem raisījās asas diskusijas.

Toreiz komisijas sēdē tika diskutēts par sadarbības iespējām starp Satversmes aizsardzības biroju (SAB) un bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) zinātniskās izpētes komisijas pārstāvjiem SAB atbildībā esošo dokumentu izpētē.

Kaimiņš sēdē izteica pieļāvumu, ka arī Brigmanis varētu būt bijis saistīts ar VDK. Savukārt Brigmanis norādīja, ka saskaņā ar likumu neviens deputāts nevar būt saistīts ar VDK, un, reaģējot uz kolēģa izteikumiem, nosauca Kaimiņu par idiotu.

Uz augšu