«Grammy» priekšnesumos godinās Prinsu un Džordžu Maiklu

FOTO: Reuters/Scanpix

Gaidāms, ka «Grammy» balvu pasniegšanas ceremonijā apbalvošanas ceremonijā svētdien tiks pieminēti pērn mūžībā aizgājušie mūziķi Prinss un Džordžs Maikls.

«Lai gan galvenā uzmanība «Grammy» balvu pasniegšanas ceremonijā ir svinēt un godināt gada labākos mūzikā, uzskatām, ka mūsu pienākums ir izstāstīt plašāku stāstu par mūziku, godinot zaudētās leģendas - to mēs cenšamies sasniegt, ik gadu pieminot aizgājušos,» paziņojis «Grammy» izpildproducents Kens Ērlihs.

«Lai gan ir gandrīz neiespējami vienā priekšnesumā pilnībā iedziļināties mākslinieka ietekmē uz kultūru, tieši šis izaicinājums ir devis mums dažus no visvairāk atmiņā palikušajiem «Grammy» mirkļiem,» viņš piebilda.

Lai gan ASV Nacionālā ierakstu mākslas un zinātnes akadēmija, kas organizē pasākumu, pagaidām nav paziņojusi, kuri mākslinieki uzstāsies ar piemiņas priekšnesumiem, izdevums «Rolling Stone» vēstīja, ka ceremonijas «In Memorium» segmentā gaidāma Džona Ledženda uzstāšanās.

Gaidāms, ka pasākumā uzstāsies arī Lady Gaga kopā ar hārdroka grupu «Metallica», Adele, Bejonse, Bruno Marss, «The Weeknd», Kerija Andervuda, Kīts Urbans, Kelseja Balerini, «Little Big Town», «Chance the Rapper», Alisija Kīza, «Daft Punk», Keitija Perija un citi.

59.«Grammy» balvu pasniegšanas ceremoniju svētdien Losandželosā vadīs Džeimss Kordens.

Amerikāņu dziedātājs Prinss pērn 21.aprīlī 57 gadu vecumā nomira, pārdozējot opioīdus. Savukārt, Ziemassvētkos 53 gadu vecumā no dzīves aizgāja grieķu izcelsmes britu dziedātājs Džordžs Maikls.

Uz augšu