Foto: Deivids Haselhofs lutina līgavu ar romantiskām izpriecām

64 gadus vecais aktieris Deivids Haselhofs joprojām piekopj aktīvu dzīvesveidu, kā arī lutina teju uz pusi jaunāko draudzeni Heiliju Robertsu ar romantiskām izklaidēm.

Maiami pludmalē abi manīti pastaigājamies gar okeānu, sadevušies rokās. Tāpat Haselhofs ar Robertsu devušies kopīgā izbraucienā ar velosipēdiem. Kā redzams, aktieris nedaudz mainījis savu izskatu un uzaudzējis ūsas.

Kā jau ziņots, Haselhofs par saderināšanos paziņoja aizvadītā gada maijā. Seriāla «Baywatch» («Pludmales patruļa») aktieris bildināja 36 gadus veco Robertsu piknikā pie jūras, viņš atklāja žurnālam «Hello». Pāris satikās laikā, kad Haselhofs bija talantu šova «Britain's Got Talent» žūrijā.

«Es vienmēr esmu teicis, ka jāprecas nevis tāpēc, ka gribi dzīvot ar kādu, bet gan tāpēc, ka nevari nez šī cilvēka dzīvot,» norāda Haselhofs. «Es tā jūtos. Es zināju, ka bez viņas būtu ļoti nelaimīgs. Es vilcinājos ar bildinājumu, jo domāju, ka esmu viņai par vecu.»

Seriāla «Knight Rider» («Ceļojošais bruņinieks») aktieris bijis precējies divas reizes. 1984. gadā viņš apprecējās ar amerikāņu dziedātāju Ketrinu Hiklandu, taču pēc pieciem gadiem laulība tika šķirta. 1989. gadā, uzreiz pēc šķiršanās no Hiklandas, viņš salaulājās ar amerikāņu aktrisi Pamelu Bahu. Laulība izjuka 2006. gadā.

Haselhofam ir divas meitas no iepriekšējām attiecībām.

Uz augšu