Grupa «Laime Pilnīga» jaunajā mūzikas video pārvēršas līdz nepazīšanai

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Grupa «Laime Pilnīga» publisko video klipu dziesmai «Hold On», kas ir līdz šim apjomīgākais grupas īstenotais video projekts.

«Hold On» video klipa idejas un scenārija autors ir jaunais un talantīgais režisors Ermīns Baltais. Lai varētu pēc iespējas labāk realizēt visas iecerētās idejas uz projektu tika sapulcināta apjomīga radošo un tehnisko cilvēku komanda. Kopskaitā gandrīz 30 cilvēki trijās dienās un dažādās Latvijas vietās īstenoja grupas un režisora izveidotās ieceres. Klipa operators ir video klipu filmēšanā pieredzējušai, Jānis Andrējevs, bet ļoti nozīmīgo šim klipam māksliniecisko noformējumu veidoja scenogrāfe Elīna Milta un grima māksliniece Zane Žilinska.

«Par to, kur dodamies, kad esam pazuduši, proti, paši sevī. Par dziļu miegu un pamošanos no tā. Zaudējumiem un par cīņu mūsos,» tā par klipu režisors Ermīns Baltais.

Dziesmas «Hold On» video klipa filmēšanas projekts pašiem grupas dalībniekiem ir bijis liels izaicinājums - piedzīvotas neparastas metamorfozes. «Ceļš uz nekurieni beidzas ar atdzimšanu mūzikā, tas prasa daudz gribasspēka un liek izdarīt nozīmīgas izvēles, kas beigu beigās attaisnojās. Esam ārkārtīgi pateicīgi par iespēju strādāt ar tik fantastisku komandu un izdzīvot šo piedzīvojumu,» klipu komentēja grupas «Laime Pilnīga» dalībnieki.

Dziesma «Hold On» ir pirmais vēstnesis no gaidāmā grupas EP «Synergy and Waterlilies», kura iznākšana gaidāma šī gada nogalē. Grupa «Laime Pilnīga» līdz šim ir izdevusi divus studijas albumus «Dual» (2011) un «LP» (2015)».

Uz augšu