Slepeni apprecējusies skaistumkaraliene Diāna Kubasova

FOTO: Instagram/ dianakubasova

Modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova 27. augustā Rīgā noslēgusi laulāto mantisko attiecību līgumu par visas mantas šķirtību. Kā izrādās, viņa jau vairāk nekā gadu ir Mārtiņa Tenberga sieva, vēsta izdevums "Privātā dzīve". 

Diāna un Mārtiņš apprecejušies jau 2017. gada 20. aprīlī Francijā, un skaistules oficiālais uzvārds ir Kubasova-Tenberga. Aplūkojot daiļavas sociālos tīklos, pamanāms, ka, sākot ar pagājušā gada vasaru, viņas zeltnesi rotā gredzens ar iespaidīga izmēra briljantu.

 

?ICE CREAM & SUNGLASSES ? Finally, the spring has arrived! Can you feel it?? Beidzot ilgi gaidītais saldējumu un saulesbriļļu laiks ir klāt! ?? Man ir ļoti iepatikušās šīs ļoti unikālās 3in1 saulesbrilles no @dolcegabbana , kuras apvieno 3 dizainus vienā izmantojot "clip-ons" - tās var valkāt gan bez "klipša", gan ar vienkrāsainu, gan krāsaina dizaina klipsi. ❤️ Es izvēlējos zelta ietvara brilles ar klipša vienā pusē klasisko D&G rakstu - leopardu, un otrā pusē bordo krāsā, kas tik ļoti piestāv maniem matiem! ? Taču šīs saulesbrilles pieejamas vēl vairākās krāsās un dizainos! Un, lai pavasari padarītu vēl saldāku ? @pasaulesoptika līdz 15. aprīlim savos veikalos ir sarūpējusi skaistu desertu - atlaides JAUNĀS KOLEKCIJAS D&G un Emporio Armani saules brillēm! ☀️ Iesāc šo saulaino sezonu ar skaistām brillēm no jaunākajām kolekcijām! ? Photo by the amazing @bashko_photography Hair: @house4hair

A post shared by ???? ?????? ???? (@dianakubasova) on

Atšķirībā no divus gadus jaunākās māsas Simonas Kubasovas-Prakašas, kuras kāzām ar indiešu izcelsmes barbadosiešu uzņēmēju Radžu Prakašu šā gada jūnijā bija iespējams sekot līdzi sociālajos tīklos publiskotajās fotogrāfijās un video, Diāna par savu īpašo dienu nav pavēstījusi ne ar pušplēstu vārdiņu. Vienīgās fotogrāfijas no Francijas, ar kurām Diāna dalījusies, uzņemtas Kannu kinofestivālā. 

Kā noskaidrots, Kubasovas vīrs ir apsardzes uzņēmuma SIA TM Security īpašnieks Mārtiņš Tenbergs.

Pati Kubasova gan laulības nevēlas afišēt un izdevumam paziņoja, ka šo faktu nekomentēs. 

Kubasovas slepenais vīrs esot eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas kādreizējais miesassargs. Viņš esot 10 gadu vecāks par Diānu, šobrīd darbojas apsardzes uzņēmumā SIA TM Security un SIA TM Brokeris, kas kā darbības veidu norādījis apdrošināšanas aģentu un brokeru darbību.

Pirms vairākiem gadiem polittehnologs Jurģis Liepnieks vēstīja, ka vīrietis ir bijis Donata Vaitaiša miesassargs, tad strādājis Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienestā, bijis Vairas Vīķes-Freibergas miesassargs, tad pametis dienestu un īsā laikā ielauzies blīvas konkurences piesātinātajā apsardzes biznesā. "Viņš nedzer, nepīpē, katru rītu skrien krosu, peld pāri Lielupei, nebaidās no body contact un māk kārtot lietas."

 

??????????? ? How do u take care of your hair in summer❓ Šogad vasara mūs ļoti lutina ar īpaši saulainu un skaistu laiku! Rīt atkal brīvdiena un lielākā daļa pilsētnieku pošas uz atpūtu pie jūras! ?Taču saule, jūras ūdens un vējs ļoti sausina un bojā matus. ? Pēc tādām brīvdienām, matus nepieciešams īpaši kopt. ? Es izvēlos Wella INVIGO Nutri-Enrich līniju, kura nodrošina tūlītēju mitrināšanu un barošanu - oleīnskābe, pantenols un godži ogas mitrinās un baros matus, bet Vitamīns E aizsargās matus no turpmākā stresa. ✨Mati kļūst ļoti maigi, mitrināti un elastīgi! ✔️ Šos profesionālos produktus var iegādāties salonos, protams arī manā mīļajā @house4hair ❤️ Kā Tu kop un aizsargā savus matus vasarā? Vai esi jau izmēģinājusi šos produktus❓ ➡️ Vēl tikai dažas stundas vari piedalīties manā giveaway un laimēt šo foršo produktu komplektu! . . . #wellainvigo #wellalatvia #kubasovagiveaway

A post shared by ???? ?????? ???? (@dianakubasova) on

Uz augšu