Restorāns Ķīnā zaudē 190 miljonus dolāru pēc zupā atrastas beigtas žurkas

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: unsplash.com

Populāra Ķīnas restorānu ķēde zaudējusi aptuveni 190 miljonus dolāru pēc tam, kad kāda grūtniece savā zupā atradusi beigtu žurku, vēsta BBC.  

Restorānu ķēde "Xiabu Xiabu" piedzīvojusi zemāko punktu savā finanšu situācijā pēc tam, kad fotogrāfijas ar žurkas attēlu izplatījušās interneta plašumos. 

Restorāns piedāvājis cietušajai aptuveni 628 eiro lielu kompensāciju. 

Saskaņā ar vietējiem medijiem, cietušās vīrs atteicies no kompensācijas pieņemšanas, pirms viņa sieva nav izgājusi pilnu veselības pārbaudi. 

Grūtniece, kas uz restorānu bija devusies kopā ar ģimeni šā gada 6. septembrī, ieraudzīja savā šķīvī beigto žurku, kad jau bija apēdusi mazliet zupas. 

Tāpat grūtnieces vīrs norādījis medijiem, ka viens no personāla ieteicis viņa sievai veikt abortu, ja nu viņa satraucas par bērna veselību. 

Fotogrāfijas ar izvārīto žurku izplatījās Ķīnas sociālajā medijā "Weibo", uz ko cilvēki reaģējuši ar nepatiku un dusmām. 

11. septembrī uzņēmuma akciju cena sasniedza savu zemāko punktu kopš pagājušā gada oktobra. 

Vietējās pilsētas varasiestādes paziņojušas, ka restorāna filiālē, kur atrasta žurka, tiks veikta higiēnas pārbaude.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu