T 20.01.2021.

Pāvests Baltijā, Porziņģa miljoni un "izsitēji" - nedēļas TOP 10
Apollo brīvdienu lasāmgabali

FOTO: Reuters/15min.lt/Facebook/LETA

Visu interesantāko nedēļas stāstu izlase vienuviet - esam sagatavojuši Apollo brīvdienu lasāmgabalus. Ieskaties - vairāk nekā ziņas!

1. "Labiem cilvēkiem nav no mums jābaidās!" Saruna ar ārpustiesas parādu piedzinējiem

FOTO: Facebook

Atvērto durvju diena parādu piedziņas kompānijā - korporatīva pļāpāšana vairumā gadījumu interesi neraisa, taču, kā izrādās, jāmāk tikai izveidot saistošu uzaicinājumu. Apollo devās lūkoties, kas tik ļoti piesaistījis sociālo tīklu lietotāju uzmanību. Rakstu lasi šeit.

2. Kristaps Porziņģis un 158 miljoni

FOTO: Reuters/LETA

Sekojam līdzi Nacionālajai basketbola asociācijai (NBA) un tās lielākajai zvaigznei Kristapam Porziņģim - iespējams, basketbolistam piedāvās jaunu un ienesīgu ilgtermiņa līgumu. Visu rakstu lasi šeit.

3. Četras dienas Baltijā – pāvesta ceļš caur Lietuvu, Latviju un Igauniju

FOTO: 15min.lt/LETA

Romas Katoļu baznīcas galva pāvests Francisks četru dienu laikā apciemoja Baltijas valstis. Spilgtākos un skaistākos mirkļus no pāvesta ciemošanās vari apskatīt šeit.

4. Tiesu medicīnas eksperts atzīst: princese Diāna avārijā būtu varējusi izdzīvot

FOTO: AP/Reuters/ScanPix

Divdesmit vienu gadu pēc katastrofas tiesu medicīnas eksperts, kurš toreiz apskatīja princeses līķi, nolēma atklāt dažas nianses saistībā ar Diānas nāvi. Rakstu lasi šeit.

5. Latvijas sportisti atklāj, ko domā par savām sejas izteiksmēm sacensību laikā

FOTO: Sintija Zandersone/LETA/Emojisland

Emociju karstumā sportisti atklāj visdažādākos sejas vaibstus, ko fotogrāfiem nav grūti notvert. Apollo jautāja sportistiem, ko viņi paši domā par notvertajām grimasēm? Rakstu lasi šeit.

6. Dziedātāja Kukarane atklāti par IKEA gaļas bumbiņām un skapi, kuru meklēs citur

FOTO: Ekrānuzņēmums/Instagram

Ažiotāža ap nesen atvērto veikalu IKEA turpinās vēl joprojām. Viedokļi dalās, un tie nav viennozīmīgi arī sabiedrībā zināmu cilvēku vidū. Kāds ir Martas Kukarānes viedoklis, lasi šeit.

7. Vatikāns patriecis uz visiem laikiem: Sofijas Lorēnas ērkšķiem kaisītais mīlas stāsts mūža garumā

FOTO: AFP / Scanpix

Pasaulslavenajai itāliešu aktrisei un modelei Sofijai Lorēnai ir paveicies ne tikai karjerā, bet arī privātajā dzīvē - gandrīz pusgadsimtu viņai līdzās ir mīļotais vīrietis, no kura viņa pasaulē ir laidusi divus dēlus. Rakstu lasi šeit.

8. "Vēl nesen braucām pēc laulību gredzeniem - nu es tos varēšu likt zārkā." Vētra "Ali" atņem jaunieša dzīvību

FOTO: Linkedin

Britu salās plosījās vētra "Ali" un bojā gāja divi cilvēki. Šeit drūms stāsts par vienu no viņiem. Rakstu vari izlasīt šeit.

9. Markus Riva Maskavas metro gandrīz noturēts par sātanistu

FOTO: Publicitātes foto

Apollo.lv noskaidroja par mūziķi kādu interesantu faktu - viņš ir liels dažādu reliģiju entuziasts. Rivam uz rokas ir uztetovēts krusts, kura dēļ mūziķis iekļuvis amizantā situācijā - viņš gandrīz noturēts par sātanistu. Visu rakstu lasi šeit.

10. Striptīzs par iPhone – uz ko Krievijas studentes gatavas, lai saņemtu materiālus labumus?

FOTO: SIPA/Scanpix

18+

Biļete par kaislīgu skūpstu un striptīzs par tukšu kastīti - Krievijas studentes iesvētību laikā nebaida pat iespēja netikt līdz pirmajai sesijai, tieši tik ļoti viņas vēlas saņemt materiālas dāvanas. Video apkopojumu ar meiteņu izdarībām skaties šeit.

Aktuālākās ziņas