Girgensona pārstāvētā "Sabres" tiek pie pirmās uzvaras šosezon

Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda sestdien tika pie pirmās uzvaras šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā.

"Sabres" sezonas otrajā mačā savā laukumā ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pieveica Ņujorkas "Rangers".

Bufalo komandas uzbrucējs Konors Šīrijs pirmajos divos periodos guva pa vieniem vārtiem, bet 56.minūtē Brets Houdens samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Šīs cīņas galarezultātu pēdējā minūtē gan uzstādīja viens no vadošajiem "Sabres" spēlētājiem Džeks Aikels, tādējādi nodrošinot mājiniekiem pirmo uzvaru sezonā.

Girgensons šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sezonas pirmajā mačā "Sabres" savā laukumā ar 0:4 atzina Bostonas "Bruins" pārākumu.

Savas NHL karjeras laikā pašlaik 24 gadus vecais Girgensons kopumā 349 spēlēs guvis 44 vārtus un veicis 57 rezultatīvas piespēles. Iepriekšējā sezonā latviešu uzbrucējs 71 spēlē atzīmējās ar septiņiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm

"Sabres" iepriekšējās septiņas sezonas nav spējusi iekļūt Stenlija kausa izcīņā.