Populārākie latviešu sportisti sociālajā tīklā Instagram

Kristaps Porziņģis, Pauls Jonass, Mairis Briedis kolāža

FOTO: Zuma Press/LETA/Scanpix/

Mūsdienās sociālo tīklu izmantošana ir ļoti populāra nodarbe visā pasaulē. Tos lieto lielākā daļa slavenību, uzņēmēju, politiķu u.c. Vieglajam piektdienas saturam Apollo portāls piedāvā ielūkoties Latvijas top 5 populārāko sportistu Instagram profilos. Kādi ir viņu publiskoto attēlu paradumi?

1. Kristaps Porziņģis - 1,6 miljoni sekotāju

Nav nekāds pārsteigums ieraudzīt Porziņģi šī saraksta augšgalā. Liepājnieks kļuvis par zvaigzni ne tikai Latvijas basketbolā, bet arī par nozīmīgu vārdu jau visā Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA). 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zealous. Year 4 🏀

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

Savā Instagram profilā Porziņģis, protams, ka bieži atspoguļo basketbola notikumus, treniņprocesu un visu, kas saistīts ap sportu. Taču netiek piemirsts arī par attēliem ar ģimeni, īpaši viņa brāļiem. Līdz šim liepājnieks savā profilā ir publicējis 523 attēlus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We stay working hard and being grateful for what we have 🙏🏼

A post shared by Kristaps Porzingis (@kporzee) on

2. Pauls Jonass - 107 tūkstoši sekotāju 

21 gadu vecais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass pārliecinoši ir otrs populārākais Latvijas sportists Instagram vietnē. Tuvāko sāncensi viņš apsteidz par 30 tūkstošiem sekotāju, taču līdz Porziņģim vēl tāls ceļs ejams. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Patiently waiting and working to get back on the bike as soon as possible🙌🏻 @ginomaes

A post shared by Pauls Jonass (@paulsjonass41) on  

Savā profilā sportists daudz publisko attēlus ar sasniegumiem sacensībās, kā arī iepazīstina savus sekotājus ar to, kā notiek gatavošanās braucieniem. Līdz šim savā profilā viņš ir publicējis 1010 attēlus, kas ir vislielākais daudzums no latviešu sportistiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday papa🥂

A post shared by Pauls Jonass (@paulsjonass41) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just me, myself and I.☝🏻

A post shared by Pauls Jonass (@paulsjonass41) on

3. Zemgus Girgensons - 77,3 tūkstoši sekotāju

Mūsu vienīgais pārstāvis Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensons ir izpelnījies trešo vietu šajā topā.  24 gadus vecais hokejists līdz šim savā profilā ir publicējis 399 attēlus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Here we go...👆More sleep. #ActionsSpeak #Sabres⁠

A post shared by Zemgus Girgensons (@zemgus94) on

Nav nekāds pārsteigums, ka izplatītākie attēli ir tieši saistīti ar hokeju. Taču Girgensons bieži publicē arī attēlus kopā ar savu mīļoto sievieti. 

4. Mairis Briedis - 70,2 tūkstoši sekotāju

Latvijas bokseris Mairis Briedis nedaudz atpaliek no hokejista Girgensona. Savā Instagram profilā bokseris ir publicējis 435 attēlus, kuros lielākā daļa, protams, ka ir saistīta ar boksu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Updates coming #backintheringsoon 🥊

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

Taču Briedis ļoti daudz publicē attēlus, kur ir kopā ar savu ģimeni, kā arī vienkārši parastus, ikdienišķus attēlus. 33 gadus vecais Briedis aktīvi izmanto arī "stāstu" publiskošanu, kuros ļoti daudz tiek attēlots smagais treniņu process. 

5. Māris Štrombergs - 61,7 tūkstoši sekotāju

Divkārtējais olimpisko spēļu čempions BMX riteņbraukšanā noslēdz mūsu izveidoto topu. Štrombergs ir viens no tiem sportistiem, kurš savā profilā ļoti daudz atspoguļo ģimenes dzīvi. Protams, ka netiek aizmirsts arī par BMX sportu, taču savu profilu viņš vairāk izmanto, lai publiskotu savu ikdienas dzīvi un svarīgākos dzīves notikumus. Līdz šim sportists savā profilā publicējis 549 attēlus. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Halloween 🎃 ready ✔️

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fun day at Universal Studios with the fam #Strombergs 🤘🏼 • @livaka.lv @tfk1997

A post shared by Maris Strombergs (@marisstrombergs) on

Uz augšu