Pēdējā gaitā pavada Valteru Frīdenbergu

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Piektdien Rīgas krematorijas Lielajā zālē stundas garumā notika publiskā atvadīšanās no mūžībā aizgājušā pašmāju mūziķa un televīzijas raidījuma vadītāja Valtera Frīdenberga. 

Lai atvadītos no pāragri mūžībā aizgājušā Valtera Frīdenberga, pulcējās viņa tuvinieki, draugi, fani un visi, kas vēlējās godāt mūziķa piemiņu.

Fotogalerija: Atvadīšanās no Valtera Frīdenberga

» Kolēģi piemin pāragri mūžībā aizgājušo Valteru Frīdenbergu

» Smaidīgs. Uz skatuves. Pēdējie publiskotie kadri no Valtera Frīdenberga dzīves​

Portāls Apollo jau vēstīja, ka pēc ilgstošas cīņas ar smagu slimību 30 gadus vecais mūziķis mūžībā aizgāja trešdien, 17. oktobrī.

Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls Ziedot.lv pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus viņa ārstēšanas terapijām Vācijā.

Mūziķis dzimis 1987. gadā, mācījies Rīgas Valda Zālīša pamatskolā, Rīgas 1. Bērnu mūzikas skolā, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā un Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē.

Savu mūziķa karjeru Frīdenbergs divu gadu vecumā sāka Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī Dzeguzīte, bet plašāku atpazīstamību guva kā grupas Putnu balle dalībnieks. 2005. gadā viņš kopā ar Kārli Būmeisteru pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā ar skaņdarbu The War Is Not Over, iegūstot piekto vietu. 2011. gadā Frīdenbergs kļuva par grupas Tumsa vokālistu.

Frīdenbergs strādājis arī Latvijas Televīzijā (LTV), kur vadījis Eirovīzijas konkursa nacionālās atlases kārtu un raidījumu Gudrs, vēl gudrāks.

Mākslinieks arī iesaistījies Latvijas politikā, būdams partijas LPP/LC un Zatlera reformu partijas biedrs.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu