Žurnālists Hašogi tika nožņaugts, līķis sadalīts

LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Saūda Arābijas ģenerālprokurors Saūds al Modžebs.
Saūda Arābijas ģenerālprokurors Saūds al Modžebs. Foto: DHA/DHA

Žurnālists un Rijādas kritiķis Džamals Hašogi Saūda Arābijas konsulātā Stambulā, Turcijā, iepriekš izplānotas operācijas gaitā nožņaugts, bet viņa līķis sadalīts, trešdien pavēstījis Stambulas virsprokurors Irfans Fidans.

Hašogi nogalināts, tiklīdz viņš ienācis konsulātā, bet viņa līķis likvidēts, sacīja Fidans.

Ar šo paziņojumu Fidans nācijas klajā laikā, kad Saūda Arābijas ģenerālprokurors Saūds al Modžebs, kurš Stambulā uzturējās kopš pirmdienas, pameta Turciju.

ASV dzīvojušais laikraksta The Washington Post līdzstrādnieks un Saūda Arābijas kroņprinča Mohammeda bin Salmana kritiķis Hašogi 2. oktobrī tika nogalināts Saūda Arābijas konsulātā Stambulā, kurš viņš bija ieradies, lai saņemtu laulībām ar Turcijas pilsoni nepieciešamos dokumentus.

Viņa mirstīgo atlieku atrašanās vieta joprojām nav zināma.

Saūda Arābija sākotnēji noliedza, ka tai būtu jebkas zināms par to, kas noticis ar Hašogi, vēlāk apgalvoja, ka 59 gadus vecais žurnālists konsulātā Stambulā zaudējis dzīvību "dūru cīņā", līdz visbeidzot atzina, ka žurnālists nogalināts ar iepriekšēju nodomu pastrādātā slepkavībā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu