Liene Ušakova iemīlējusies precētā interneta krāpniekā, kurš ievācis viņas pases datus un seksa video

FOTO: Instagram/ ushakovaonair

Dziedātāja un radio personība Liene Ušakova, kura sabiedrībā plašāk pazīstama kā Seksīgā Lee, sociālajos tīklos dalījusies ar atklātu stāstu par to, kā tikusi apkrāpta no precēta vīrieša puses.

Vietnē "Facebook" Liene sāk savu bēdu stāstu šādi: "Mīļās meitenes, man jums ieteikums. Pirms iepazīstaties ar kādu, pajautājiet personu apliecinošu dokumentu (bez jokiem), jo citādi var gadīties, ka jūsu jaunais sirdsāķītis nav tas, par ko uzdodas."

Starp abiem izveidojās simpātijas, Lienei piedzīvojot "rozā briļļu periodu", kuras laikā sieviete viņam sarakstē atklājusi savas slēptākās seksuālās fantāzijas, kā arī nosūtījusi seksa video. Tam pāri - vīrietim ir pieejami arī Lienes pases un citi dati. 

Sapņu vīrietis mēdza pazust, neatbildēt uz uz zvaniem un īsziņām, bet Liene ticējusi, ka viņš neatbild darba dēļ.  "Mirkļiem gan sekoja mīklaina pazušana, neatbildēšana uz zvaniem un ziņām."

Kā atzīst Liene, par vīrieša patieso identitāti viņa uzzinājusi no krāpnieka sievas, kura regulāri ar "patīk" atzīmējusi Lienes foto.

"Tālāk jau māte "Google" un aidā jūriņā! Kas meklē, tas atrod! Krāpnieks, donžuāns," raksta Liene, kura brīdina visas sievietes - ikviena var kļūt par krāpniecisku darbību upuri, jo šis cilvēks veicot naudas atmazgāšanas darījumus. 

Liene emocionālo stāstu noslēdz ar vārdiem: "Es ceru, ka tu vairs neizmantosi meitenes (jo es, kā atklājās, neesmu vienīgā), nekrāpsi savu sievu, nemelosi tuviniekiem, darīsi darbus baltām rokām! (..) Mēs visi esam cilvēki - visi mēdzam kļūdīties. Mana vienīgā kļūda bija vēlme tev palīdzēt un būt līdzās. Es iemīlējos - es kļūdījos! Tu zini, cik grūti man ir uzticēties cilvēkiem. Tu apslāpēji to pēdējo mazmazītiņo stariņu, kas dega manī. Es tev ticēju!"

Uz augšu