Tesa Holideja nosoda Victoria`s Secret zīmolu par modeļu dažādības trūkumu šovos

FOTO: Instagram/ tessholliday/ SIPA

Lielo izmēru modele Tesa Holideja (33) publiski nosodīja sieviešu apakšveļas zīmolu Victoria`s Secret un viņu galveno mārketinga pārstāvi par to, ka ikgadējā modes skatē zīmols ir atteicies izmantot transseksuālas personas un lielo izmēru sievietes kā modeles. 

Nosodījums sekoja pēc tam, kad zīmola galvenais mārketinga speciālists Eds Razeks paziņoja, ka dažādu izmēru modeļu izmantošana mazinātu “fantāzijas” aspektu.

“Nē, nē, es nedomāju, ka mums šovā vajag transseksuāļus. Jo šovs ir fantāzija. Tas ir 42 minūšu izklaidējošs pasākums. Mēs mēģinājām šoviem izmantot lielo izmēru modeles, bet nevienam par to nebija nekādas intereses,” intervijā izdevumam Vogue paziņoja Razeks.

Holideja, kas bieži ir apakšveļas zīmolu modele, paziņoja, ka izmantos daudz labvēlīgākus zīmolus, asi kritizējot šāda veida izteikumus.

“Kuram vispār vajag Victoria`s Secret?! Viņi nekad nav atbalstījuši lielo izmēru dāmas, un tagad viņi cenšas pazemot manas transseksuālās māsas?! Nu nē! Nobučo manu resno pēcpusi,” viņa rakstīja pie fotogrāfijas, kurā pati pozē apakšveļā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

Holideja ir viena no ietekmīgākajām lielo izmēru modelēm, kura ir nosodījusi ikonisko apakšveļas zīmolu. Par Razeka izteicieniem neapmierinātību izteica arī mūziķe Rianna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by T E S S (@tessholliday) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by T E S S (@tessholliday) on