Vladimirs Kļičko bijušās līgavas jaunajam draugam nosūta kūku dzimumlocekļa formā

FOTO: AP/Scanpix

Augustā tapa zināms, ka pēc deviņu gadu ilgām attiecībām 42 gadus vecais ukraiņu bokseris Vladimirs Kļičko izšķīries no 28 gadus vecās ASV aktrises Heidenas Penetjēras. Pāris apstiprināja šķiršanos īsi pēc tam, kad paparaci pieķēra aktrisi romantiski pavadām laiku ar kādu vīrieti Losandželosā.

Pēc tam noskaidrojās, ka Penetjēra pēc šķiršanās ar Kļičko ir sākusi tikties ar mistisko kavalieri jeb Braienu Hikersonu, kurš ir jaunais aktieris. Tāpat tapa zināms, ka Penetjēra ar Hikersonu ir satikusies jau vairāk nekā mēnesi - arī tad, kad vēl bija attiecībās ar Kļičko. Lai gan Hikersona nodomi attiecībā pret Penetjēru nav skaidri, aktrises tuvinieki ziņo, ka viņa vīrietī ir ļoti iemīlējusies. 

Tagad, kopš Penetjēra un Hikersons jau kādu laiku ir kopā, Kļičko nosūtīja bijušās līgavas jaunajam draugam kūku vīriešu dzimumorgānu formā. Par to ziņoja Kļičko brāļadēls Jegors Daniels Kļičko.

Par neparasto dāvanu Penetjēras dzimšanas dienā pastāstīja arī pats Hikersons, publicējot fotogrāfiju, kurā tur rokās kūku dzimumlocekļa formā.

FOTO: Instagram/ brianhickerson_

"Manas draudzenes dzimšanas dienā viņas bijušais nolēma viņu atcerēties un atsūtīja man kūku locekļa formā. Esmu glaimots. Tomēr mēs kopā ar anonīmo autoru nonācām pie savstarpējas vienošanās un noteicām datumu, lai cīnītos. Ārons Sorkins (ASV labi pazīstams scenārists red.piez.) jau ir sācis strādāt pie mana nekrologa," rakstīja Penetjēras jaunais sirdāķītis. Tiesa, foto ātri tika izdzēsts.

Ir vērsts atzīmēt, ka Heidenai ir pietiekami daudzi bijušo draugu, taču faktu, ka kūku sūtījis tieši Kļičko, apstiprināja viņa brāļadēls, publicējot to pašu foto ar uzrakstu: "Tēvocis Vlads varētu būt fantastisks konditors".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brian Hickerson (@brianhickerson_) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Brian Hickerson (@brianhickerson_) on

Kā ziņots, Penetjēra ar Kļičko saderinājās 2013. gadā, bet tā arī neapprecējās. 2014. gada decembrī pāra savienībā pasaulē nāca abu kopīgā meita. Kā ziņo Kļičko tuvu stāvoši avoti, šobrīd viņi koncentrējas uz abu kopīgās trīs gadus vecās meitas Kaijas audzināšanu. “Kaija galvenokārt ir kopā ar savu tēvu un viņa ģimeni Eiropā un Floridā. Tāpat viņi pavada laiku arī visi trijatā ar Heidenu. Vladimira un Heidenas attiecības ir lieliskas. Viņi ir liela daļa no viens otra dzīves un turpinās tādi būt.”

Uz augšu