C, 30.11.2023.

"Šogad noziedošu kaut kam svarīgākam" - Lauris Reiniks nav mierā ar "Dod pieci!" labdarības mērķi

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Dziedātājs Lauris Reiniks piedalās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Doma laukumā.
Dziedātājs Lauris Reiniks piedalās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Doma laukumā. Foto: Ieva Lūka/LETA

​Šogad Latvijas sabiedrisko mediju sadarbībā ar "Ziedot.lv" rīkotajā labdarības maratonā "Dod pieci!" tiks vākti līdzekļi jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai jaunajiem vecākiem. Jau kopš jaunā mērķa izziņošanas daudzi pauduši neapmierinātību ar to, ka tas nav gana svarīgs un nozīmīgs, lai tiktu finansēts no sabiedrības kabatām. Šim viedoklim pievienojas arī aktieris un dziedātājs Lauris Reiniks.

“Es vienmēr ļoti novērtēju centienus palīdzēt tiem, kam grūti, un iespēju robežās cenšos darīt to arī pats. Bet vakar dzirdēju jauno "Dod pieci!" ziedošanas mērķi un, piedodiet, es šogad izlaidīšu un noziedošu kaut kam svarīgākam. Man pirmajā vietā ir veseli un paēduši cilvēki,” sociālajā tīklā “Twitter” paziņoja pašmāju zvaigzne.

Arī citi “čivinātāji” pauduši līdzīgu viedokli.

Neskatoties uz daudzajām negatīvajām atsauksmēm, daudzi aizstāv 2018. gada ziedošanas mērķi.

Kā jau ziņots, šogad gaidāmas izmaiņas labdarības maratona "Dod pieci!" dīdžeju sastāvā."Dod pieci!" veterāniem Tomam Grēviņam un Magnusam Eriņam īpašajā Stikla studijā no 17. līdz 23. decembrim pievienosies pieci.lv ētera personība un dziedātāja Marta Grigale. Līdz šim maratona vadība bijusi puišu rokās. Marta ir pirmā sieviete, kura 24/7 režīmā pavadīs nedēļu stikla studijā.

"Domāju, ka mana dalība labdarības maratona "Dod pieci!" šā gada tēmā ienesīs veselīgu līdzsvaru, jo kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar bērnu ir vienlīdz gan mammas, gan tēta uzdevums.

Atrast līdzsvaru starp darbu un ģimeni nav viegli, mēs gribam būt labākās visur – profesionālajā jomā, labākas sievas un arī labākas mammas.

To savienot nav tik viegli, kā tas izskatās laimīgajās “Instagram” bildēs. Esmu pārliecināta, ka ar ziedojumu palīdzību organizētās mācības jaunajiem vecākiem ir ļoti vajadzīgas - tas palīdzēs salikt prioritātes un attīstīs prasmes kvalitatīvai kopā būšanai ar bērnu. Lai gatavība būt par vecāku ir līdz ar bērna ienākšanu ģimenē, nepaļaujoties uz "atrasts internetā" padomiem vien tad, kad rodas problēmas," stāsta pieci.lv dienas programmas vadītāja Marta Grigale.

Šogad maratona laikā tiks uzrunāti vecāki, aicinot pavadīt vairāk kvalitatīva laika ar bērniem, vienlaikus aicinot aizdomāties par to, kā audzinām bērnus, cik daudz laika un uzmanības viņiem veltām, lai vēlāk viņi veidotu savu dzīvi un mūsu sabiedrību daudz labāku.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu