"Tas izskatās pēc Ziemassvētku pārpratuma." Eigims savu vainu apsūdzībās neatzīst

Rihards Eigims.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Bijušais Daugavpils mērs Rihards Eigims (Mūsu partija) neatzīst vainu viņam inkriminētajās apsūdzībās, aģentūrai LETA uzsvēra viņa aizstāvis Juris Dzelme.

Advokāts apstiprināja, ka Eigims šorīt ticis atbrīvots no īslaicīgās aizturēšanas izolatora, taču atteicās komentēt apsūdzību saturu un sniegt informāciju par Eigimam piemērotajiem drošības līdzekļiem, norādot, ka šos jautājumus jāuzdod Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB).

Dzelme piebilda, ka viņš un viņa klients ir ieinteresēti pēc iespējas ātrāk noskaidrot patiesību.

"Tas vairāk izskatās pēc Ziemassvētku pārpratuma. (...) Tiem, kas manipulē ar tiesībsargājošo iestāžu viedokli, vēlamies pierādīt, ka viņiem nav taisnība," paziņoja advokāts.

Aģentūrai LETA līdz šim nav izdevies iegūt informāciju no KNAB, vai un kādi drošības līdzekļi Eigimam piemēroti.

Jau ziņots, ka KNAB otrdien lietā par 10 000 eiro kukuļa pieprasīšanu aizturēja bijušo Daugavpils mēru Eigimu. KNAB informēja, ka septembrī tas sācis kriminālprocesu par to, ka Daugavpils domes amatpersona pieprasījusi kukuli 10 000 eiro apmērā no fiziskas personas saistībā ar Daugavpils domes veiktajām iepirkumu procedūrām būvniecības jomā. Patlaban aizturētas divas personas un birojs šajā lietā otrdien veica procesuālās darbības Daugavpils domē.

KNAB sāktais kriminālprocess saistīts ar četrus miljonus eiro vērtiem divu izglītības iestāžu pārbūves iepirkumiem, kuros par uzvarētāju atzīta SIA Modus būve.

Uz augšu