Jaungada svinīgo pasākumu dēļ daudzviet Rīgas centrā slēgs satiksmi

Automašīnas 11. novembra krastmalā.

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Saistībā ar Jaungada sagaidīšanas svinībām no 30. decembra pulksten 22 līdz 1. janvāra pulksten 15 vairākās vietās Rīgā, tostarp 11. novembra krastmalā, būs noteikti satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Satiksme būs slēgta 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, Poļu gātes posmā no 11. novembra krastmalas līdz Pils ielai un Bīskapa gātes posmā no Herdera laukuma līdz 11. novembra krastmalai.

Tāpat ierobežojumi būs spēkā 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā - no Jaunielas līdz Bīskapa gātei un Poļu gātei, un Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No 30. decembra pulksten 8 līdz 1. janvāra pulksten 7 tiks slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme arī uz AB dambja.

31. decembrī no pulksten 23.30 līdz 1. janvāra pulksten 00.20 nepieciešamības gadījumā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Kuģu ielā, Trijādības ielas posmā no Kuģu ielas līdz Staraja Rusas ielai, nobrauktuvē no Akmens tilta uz Kuģu ielu, kā arī Mūkusalas ielā zem Akmens tilta un uz Akmens tilta.

Tostarp no 30. decembra pulksten 20 līdz 1. janvāra pulksten 15 tiks aizliegts apstāties un stāvēt 11. novembra krastmalas posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai, 11. novembra krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Jaunielu un Poļu gāti) un Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

No 30. decembra pulksten 22 līdz 1. janvāra pulksten 15 Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, un Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai tiks organizēta divvirzienu satiksme.

Pasākuma norises teritorijā laikā no 31. decembra pulksten 21 līdz 1. janvāra pulksten 3 aizliegts veikt video un foto fiksāciju, izmantojot radiovadāmos bezpilota lidaparātus.

Uz augšu