Slavenības jaunā izaicinājumā atrāda, kā 10 gadu laikā mainījies viņu izskats

FOTO: AFP/AP/Reuters

Internetā par jaunāko izaicinājumu ir kļuvis publiskot, cik ļoti cilvēki ir mainījušies pēdējo 10 gadu laikā. Izmantojot tēmturi #10yearschallenge, lietotāji no visas pasaules ir metušies sociālajos tīklos demonstrēt sava izskata izmaiņas. Kā ierasts, izaicinājumā piedalās arī daudzas slavenības, atrādot, kā ir mainījušās kopš 2009. gada. Apskati foto!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Monami Frost (@monamifrost) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elizabeth Banks (@elizabethbanks) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Isla Fisher (@islafisher) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Janet Jackson (@janetjackson) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tyra Banks (@tyrabanks) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kelly Ripa (@kellyripa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @amyschumer on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Madonna (@madonna) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ellen (@theellenshow) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Loughlin (@loriloughlin) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by diplo (@diplo) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Chance The Rapper (@chancetherapper) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessica Biel (@jessicabiel) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ryan Seacrest (@ryanseacrest) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Viola Davis (@violadavis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale) on

Uz augšu