Pēc cīņas ar vēzi mūžībā devies grafiskais dizainers Dāvis Vilcāns

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pērnā gada jūlijā talantīgajam grafiskajam dizaineram Dāvim Vilcānam, kurš veidojis arī, piemēram, “Prāta vētras” albuma “7 soļi svaiga gaisa” grafisko noformējumu, tika atklāts vēzis ceturtajā stadijā – ļaundabīgs audzējs aknās, kas strauji attīstījās. Tā kā Latvijā nebija iespējams nodrošināt nepieciešamo ārstēšanos un gandrīz visi iekrātie ģimenes līdzekļi tika ieguldīti diagnostikas veikšanā, nācās lūgt sabiedrības palīdzību, lai varētu atļauties ārstēties Berlīnes Šaritē klīnikā. Neskatoties uz lielo atbalstu, Dāvja sieva Elīza 21. janvārī paziņoja, ka viņš devies aizsaulē.

“Dārgie draugi un atbalstītāji, Dāvītis vakar devās pelnītā atpūtā uz daudz foršākām vietām kā šī. Cīņa bija gara un smaga, bet Dāvis nezaudēja savu raksturu, cīnījās burtiski līdz pēdējam elpas vilcienam. Mani ir pārņēmusi atvieglojuma un pat prieka sajūta, jo viņam ir labi un nav vairs jāmokās. Atvadīšanās 25.01. plkst. 9:30 krematorijas lielajā zālē. Mīļš jums visiem paldies par atbalstu,” sociālā tīklā “Facebook” grupā “Dāvja papildspēki cīņā ar vēzi” rakstīja viņa sieva.

Vēl 11. janvārī Dāvis papildspēkus informēja par ārstēšanas gaitu un pateicās savai mīļotajai: “MILZĪGS paldies visiem par atbalstu, bet īpaši gribu pateikties savai sieviņai. Īsto mīlestību un cilvēka dabu labi var redzēt, kad nonākam īstās grūtībās. Bez Elīzītes mana dzīve būtu teju neiespējama. Viņa nesaudzīgi ziedo sevi un savu dzīvi, lai atvieglotu manu ikdienu.”

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu