Darba devēji tiešraidē "Facebook" aicinās ārzemēs dzīvojošos valstspiederīgos atgriezties Latvijā

Facebook logo.

FOTO: Reuters/ScanPix

Šodien tiešraidē "Facebook" norisināsies "Tele2" rīkotā iniciētā sociālā kustība "Latvija strādā", 12 dažādiem darba devējiem stāstot par sevi un aktuālajām darba iespējām Latvijā, informēja Latvijas Darba devēju konfederācijā (LDDK).

Tiešraidi varēs vērot plkst.19:30, "Latvija strādā" sociālās vietnes "Facebook" lapā.

LDDK informēja, ka tiešraides formāts izvēlēts, lai piesaistītu interesentus, kas šobrīd dzīvo ārpus Latvijas. Dažu minūšu laikā skatītājiem būs iespēja vairāk uzzināt par konkrēto darba devēju, prasībām darbiniekiem, darbā pieņemšanas procesu un atalgojumu. Darba devēju prezentācijas varēs vērot kustības "Latvija strādā" sociālās vietnes "Facebook" lapā.

Tiešsaistes karjeras diena šādā formātā tiek rīkota jau otro reizi. Iepriekš tā raisīja lielu interesi gan ārzemēs dzīvojošo, gan vietējo iedzīvotāju vidū. Kopumā tai pieslēdzās vairāk nekā 4000 interesentu no Latvijas, Anglijas, Īrijas, Vācijas, Skotijas, Norvēģijas, Zviedrijas un citām latviešu apdzīvotām valstīm.

Ar atkārtoto tiešraidi kustības "Latvija strādā" pārstāvji plāno turpināt iesāktās aktivitātes, lai mudinātu atgriezties uz dzīvi Latvijā dažādu kvalifikāciju un nozaru speciālistus. 

Šoreiz ar savām prezentācijām tiešraidē piedalīsies tādi uzņēmumi kā "Circle K", "Maxima", "Tele2", "Deloitte", "Allnex", "Cognizant" un citi. Pārstāvētie darba devēji piedāvās vakances dažādākajās jomās, tostarp klientu konsultantu pozīcijas, projektu un biznesa klientu vadītāji, grafiskie dizaineri un ražošanas inženieri.

Lai arī vairums pārstāvēto darba vietu atrodas Rīgā, tomēr pasākuma organizatori būs pievērsušies arī darba iespējām reģionos, par kurām šoreiz stāstīs pārstāvji no uzņēmuma "Valmieras stikla šķiedra" un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Jau ziņots, ka "Latvija strādā" ir mobilo telekomunikāciju operatora "Tele2" izstrādāta iniciatīva, kas aicina uzņēmumus, organizācijas un iestādes visā Latvijā brīvprātīgi vienoties kustībā, lai uzrunātu un piesaistītu Latvijas darba tirgum vairāk nekā 170 000 Latvijas valstspiederīgo, kas šobrīd dzīvo un strādā ārzemēs. Daļu no šiem cilvēkiem iespējams atgriezt Latvijā, piedāvājot konkrētas darba

Uz augšu