Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija gatavo iesniegumu policijai par Kiviču un Skulmi (18)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Facebook/ Andris Kivics

Pašmāju skandalozākā šovbiznesa pāra - mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes - uzvedība publiskajā telpā nonākusi Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā, portāls TVNET uzzināja VBTAI.

VBTAI apstiprināja, ka gatavo iesniegumu Valsts policijai. 

Kā noskaidroja TVNET, šajā situācijā var tikt iesaistīta arī bāriņtiesa, kas var lemt par vecāku aizgādības tiesību atņemšanu Kivičam un Skulmei.

Kivičam no iepriekšējām attiecībām ir dēls un divas meitas, savukārt Skulme ir trīs meitu mamma. 

Pāris par savām attiecībām paziņoja pērnā gada izskaņā - Kivičs vēl nebija oficiāli šķīris laulību ar savu meitu mammu Madaru Kiviču, kad jau dzīvoja kopā ar Lieni. 

Abi mīlnieki kopš attiecību uzsākšanas regulāri dalījušies ar fotogrāfijām, kā arī dzīvajiem video "Facebook", kurā apspriež savas attiecības. Vienā no tiem Kivičs netīšām parādīja plikumus, un jau nākamajā dienā visai Latvijai paziņoja, ka viņa "mantības" izmērs ir "reāli virs vidējā". Neizpaliek arī Kiviča agresijas izpausmes pret tiem, kuri negatīvi izsakās par abu laimi. 

Jau februāra izskaņā pie STV Pirmā! skatītājiem nonāks arī realitātes šovs par Kiviča dzīvi, savukārt jau marta vidū pāris ir nolēmis pamest Latviju divatā, bez bērniem. 

Komentāri (18)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu