T, 31.05.2023.

Pašmāju slavenības saņēmušas ekskluzīvu ielūgumu uz Farela Viljamsa singla prezentāciju pēc 100 gadiem

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Vairākas Latvijas prominences – modele un daudzu skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, aktieris Andris Bulis, dizaina salona Modernists īpašnieks un šampanieša eksperts Mārtiņš Pīlēns, Eco Baltia valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs, izdevniecības nama Petits īpašnieks Aleksejs Šeiņins un juveliersalona līdzīpašnieks, Ukrainas "X Faktora" dalībnieks Deniss Meļņiks – ir saņēmušas ielūgumu no "LOUIS XIII" uz Farela Vijamsa singla "100 Years" prezentāciju.

Pēdējā laikā daudzu pasaules slavenību "Instagram" un citos sociālajos tīklos ir redzamas atsauces uz konjaka "LOUIS XIII" un mūziķa Farela Viljamsa (Pharrell Williams) unikālo partnerību, kuras laikā tapis muzikālais skaņdarbs “100 Years”, kas tiks atskaņots tikai…2117. gadā.

Šis ir māksliniecisks projekts, kas uzsver cilvēka un vides mijiedarbību, jo īpašais ielūgums uz ekskluzīvo "LOUIS XIII" pasākumu, kas notiks pēc 100 gadiem Konjakā, Francijā, ir pārmantojams. Proti, to varēs apmeklēt slavenību bērni vai mazbērni. Bet ļoti neparasts ir skaņdarba uzglabāšanas veids. Farela Viljamsa singls “100 Years” ir iestrādāts māla platē, ko uzglabā "LOUIS XIII" konjaka pagrabos. Ja vides pārmaiņu rezultātā ūdens līmenis celsies, māla plate izšķīdīs un skaņdarbu nevarēs noklausīties.

"LOUIS XIII" projekts norāda – ja mēs tagad nerūpēsimies par apkārtējo vidi, tad pēc 100 gadiem dziesma “100 Years” netiks atskaņota nevienam. Tas ir aicinājums vienmēr domāt par nākotni un mūsu spējām to ietekmēt ar šodienas rīcību.

Ielūgumus uz ekskluzīvo pasākumu saņēmušas arī tādas slavenības kā dziedātāja Dima Bilana producente Jana Rudkovska, britu aktieris Duglass Būts, amerikāņu aktieris Vanness Wu un aktrise un modele Ešlija Grīna-Kourija un citi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☄️??????? ??????☄️ ⠀ ?? Klimata izmaiņu graujošā ietekme uz pasauli kļūst par arvien aktuālāku tēmu❗️ Prieks, ka arī tāds pasaulslavens zīmols, kā LOUIS XIII - konjaks ar vairāk kā 150 gadu vēsturi, un superzvaigzne Pharrell Williams ar ļoti interesantu projektu vērš uzmanību uz to. ♻️ Pharrell sarakstīja dziesmu “100 years”, kas tiks atskaņota pēc 100 gadiem. Dziesma vienā eksemplārā ir ieraksīta uz speciāli izveidotas māla plates un ievietota seifā, kas ir absolūti neiznīcināms - taču nav ūdensdrošs. ? Tas nozīmē, ja jūras līmenis turpinās kāpt, tad šis disks izšķīdīs un dziesmu neviens nekad nedzirdēs. ❌ ⠀ Arī es saņēmu ekskluzīvu ielūgumu uz šīs dziesmas pirmatskaņojumu pēc 100 gadiem Konkajā, Francijā, kuru varēšu nodot mantojumā saviem bērniem un mazbērniem. ?? ⠀ Kādu planētu mēs gribam atstāt nākamajai paaudzei❓VAI TEV RŪP❓ ⠀ Sākt rūpēties par planētu ir ļoti vienkārši. ✅ Taupīt ūdeni, izslēgt elektrību, šķirot atkritumus, ierobežot gaļas lietošanu uzturā, nedzert kafiju no vienreizlietojamajām krūzītēm. ♻️ Vai Tu kādreiz aizdomājies par šo tēmu❓ Vai dzīvo tikai sev, nedomājot par nākotnes pasauli❓??‍♀️ Kādas ir tās mazās lietiņas, ko Tu dari vides aizsardzībai❓ ⠀ Photo: @olgajakovleva Style: @juliyaverbickaya Coat: @bold.conceptstore @dianaarno Dress: @gulbe_anna ⠀ #ifwecare #100yearssong #louisXIII ⠀ ?? Pharell Williams wrote a song “100 Years”, that will be released in an exclusive party by LOUIS XIII in 100 years in Cognac, France. The only record made of clay is being kept in a safe, that is absolutely indestructible, except by water. If the global warming continues in the same rate, then the sea levels will rise, it will be submerged in water and the song will never be heard! ❌ Do you care what planet do we leave to the next generation❓

A post shared by ???? ?????????? ???? (@dianakubasova) on

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu