P 18.01.2021.

Mikroautobusos veic aptauju par "mikriņu" nepieciešamību galvaspilsētā

Uzņēmuma "Rīgas mikroautobusu satiksme" autobusa salons. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Rīgas mikroautobusos tiek veikta aptauja, lai noskaidrotu, vai SIA "Rīgas mikroautobusu satiksmes" klienti turpinās izmantot sabiedrisko transportu, ja konkrētajā maršrutā vairs nekursēs "mikriņi", bet tikai SIA "Rīgas satiksme" transports, liecina iedzīvotāju publicētā informācija sociālajos tīklos.

Aptaujā iekļauti tādi jautājumi, kā - "Ja slēgs "Rīgas mikroautobusu satiksmes" maršrutus, kuros darbojas Rīgas dome piešķirtās atlaides, vai turpināsiet izmantot sabiedrisko transportu?", "Vai izmantosiet ekspresbusu pakalpojumus, ja biļete maksās dārgāk nekā "Rīgas satiksmes" sabiedriskajā transportā" u.tml.

Jau vēstīts, ka auditorkompānijas "Ernst&Young" ziņojumā par situāciju "Rīgas satiksmē" konstatēts, ka sadarbība ar "Rīgas mikroautobusu satiksmi" uzņēmumam nodara aptuveni sešu miljonu eiro zaudējumus gadā.

Tā rezultātā "Rīgas satiksmes" vadība ar sadarbības partneriem sākusi maršrutu optimizācijas procesu, lai zaudējumus mazinātu.

4

Iepriekš "Rīgas satiksmes" pagaidu valdes vadītājs Ernests Saulītis medijiem pauda, ka pārmaiņu rezultātā varētu tikt slēgti pat astoņi no 13 "Rīgas mikroautobusu satiksmes" maršrutiem.

Aktuālākās ziņas