Kivičs par faktu, ka Skulmes meitas vairs nedzīvo kopā ar viņiem: Tas bija kā atvieglojums

Pirmdien, 8. aprīlī, "Jumavas" grāmatnīcā tika prezentēta skandalozā mūziķa, bijušā politiķa un TV raidījuma "Rampas ugunis" vadītāja Andra Kiviča otrā grāmata "It kā tu kaut ko zinātu". Vienā no grāmatas nodaļām Kivičs atklāj, kā viņa attiecības ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi ietekmējušas attiecības ar abu atvasēm. 

Kā skaidro Kivičs, viņš ar Lieni dziedājis, teicis to, ko domājis, malkojis dzirkstošo vīnu un baudījis dzīvi. "Tas ļoti nepatika Lienes bijušajam vīram, kurš, lai gan viņam ir cita ģimene un meita, jūtas tā, ka tai Lienei dzīvot un būt laimīgai īsti ļaut nevar. Un kas ir tas, pa kurieni sist sievietei? Protams, pa bērniem."

Viņš atminas kādu situāciju, kas noteica Lienes turpmākās attiecības ar savām trīs meitām Sabīni, Esteri un Justīni: "Svētdienas vakarā, atgriezušās no nedēļas nogales pie tēva, meitenes uzsvieda galdā kaut kādu papīru, kuru bija sagatavojis tētis, un paziņoja, ka turpmāk dzīvos pie tēva. Ka viņas nav mammai vairs pirmajā vietā un ka vispār tas viss ir par traku." 

"Lienei, protams, jocīgi, jo viņa pēdējos sešus gadus audzināja meitas faktiski viena, bet šinī gadījumā tas bija kā atvieglojums," atklāja mūziķis. 

15

Mēs visu laiku bijām kopā, skūpstījāmies, mīlējāmies neskaitāmas reizes dienā, un bija reizes, kad kāda meita pēkšņi ienāk istabā visnepiemērotākajā brīdī. Es jutos neērti, Liene jutās neērti, visi jutās neērti, un, lai gan bija skaidrs, ka tas ir sveiciens Lienei, mēs sapratām, ka Lienes vīrs faktiski ir mums iedevis biļeti prom no Latvijas," grāmatā apraksta Kivičs.

Pāris, kurš allaž ir atklāts par abu attiecībām, šo būtisko detaļu iepriekš publiski nav tirzājis.

Iepriekš rakstījām, ka Kiviča un Skulmes uzvedība publiskajā telpā nonākusi Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) redzeslokā. VBTAI sarunā ar TVNET šā gada februārī apstiprināja, ka gatavo iesniegumu Valsts policijai. 

Kā zināms, Kivičam no iepriekšējām attiecībām ir dēls un divas meitas, savukārt Skulme ir trīs meitu mamma. 

Fotogalerija: Andra Kiviča grāmatas "It kā tu kaut ko zinātu" prezentācija

Uz augšu
Back