Sv 25.10.2020.

"Pats šo posmu esmu izgājis veiksmīgi, jo nebija interneta!" Valdis Valters par Porziņģa skandalozo kautiņu

Porziņģis

FOTO: publicitātes

12. maijā sociālajos tīklos parādījās skandalozs video, kurā redzams, kā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) basketbolists, kluba Dalasas "Mavericks" spēlētājs Kristaps Porziņģis iesaistījies kautiņā. Latvijas basketbola leģenda Valdis Valters savā "Twitter" profilā pauž atbalstu Porziņģim. 

61 gadu vecais Valters savā "Twitter" profilā atklājis, ka pats savas karjeras laikā veiksmīgi ir ticis cauri līdzīgiem skandāliem. 

"Es pats esmu izgājis šo posmu diezgan veiksmīgi, jo nebija interneta," raksta Valters. 

4

Publiskotajos kadros redzams, ka Liepājā, Zivju ielā netālu no naktskluba "Cukurfabrik" stāv pamatīgs bariņš cilvēku, starp kuriem ir arī Kristaps Porziņģis ar pārsistu, asiņojošu aci un saplēstu kreklu. Video novērojams, ka Porziņģis ir pamatīgi "uzvilcies", agresīvi pagrūž pretī stāvošo meiteni un dodas skaidroties.

Valdis Valters arī paudis atbalstu liepājniekam, uzskatot, ka dotajā brīdī tas ir pats svarīgākais. 

"Bēdīgākais fakts ir tāds, ka visi tagad metīsies virsū KP. Tieši otrādi - ir jāatbalsta. Katram šis posms ir jāiziet."

4

Līdz šim par kautiņu internetā klejoja pretrunīga informācija, par to vēstot arī respektabliem ārzemju medijiem.

Porziņģis šovasar kļūs par ierobežoti brīvo aģentu, bet "Mavericks" pēc viņa piesaistīšanas likusi noprast, ka varētu piedāvāt latvietim maksimālo līgumu.

Porziņģis šajā sezonā turpināja dziedēt pērn februārī gūti krustenisko saišu savainojumu, kā dēļ laukumā neatgriezās.

Līdz šim viņš savas NBA karjeras laikā 186 spēlēs vidēji iemetis 17,8 punktus un izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu. Savukārt iepriekšējā sezonā viņš 48 spēlēs caurmērā guva 22,7 punktus, izcīnīja 6,6 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,4 metienus.