KHL: "Slovan" šobrīd nav finanšu, lai nākamsezon spēlētu līgā

Foto: Rīgas "Dinamo" - Bratislavas "Slovan"

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Slovākijas komandai Bratislavas "Slovan" šobrīd nav finansiālo garantiju, lai tā nākamajā sezonā spēlētu Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), trešdien paziņoja turnīra rīkotāji.

"Slovan" finansiālas problēmas piemeklējušas vairākas reizes kluba vēsturē un arī šogad situācija nav uzlabojusies. Šonedēļ vairāki Krievijas mediji ziņoja, ka Slovākijas komandas dalība KHL nākamajā sezonā ir zem jautājuma zīmes.

"Līga komunicē ar "Slovan" jautājumā, kas saistās ar kluba spēlēšanu nākamajā sezonā. Kluba viceprezidents Jurajs Širokijs vairākas reizes solīja, ka investors tiks atrasts un "Slovan" nākamajā sezonā spēlēs KHL, bet tas nav noticis", teikts līgas paziņojumā.

Kluba sponsori gatavi turpināt finansēt "Slovan", taču nevēlas segt tā parādus, kas radušies neefektīvas pārvaldības rezultātā.

"Kluba parādi ir arī klupšanas akmens jaunu investoru piesaistē. Šobrīd klubam nav finanšu, lai nākamajā sezonā piedalītos KHL turnīrā. Līga konsultējas ar visām iesaistītajām pusēm, lai risinātu problēmu. Nākamās sezonas kalendārs tiek veidots divās versijās - ar un bez "Slovan"," ziņo KHL.

"Slovan" aizvadītajā sezonā bija pārliecinoši vājākā komanda līgā, trešo gadu pēc kārtas nesasniedzot Gagarina kausa izcīņu.

Bratislava vienība KHL spēlē kopš 2012.gada. Tā ir astoņkārtēja Slovākijas ekstralīgas čempione.

Uz augšu