Daiļā Sauliešu ģimene devusies atpūtā uz Turciju

Pērnā gada vasarā medijos parādījās ziņa, ka uz izjukšanas robežas ir hokejista Kaspara Saulieša laulība ar Katrīni Saulieti - no daiļavas zeltneša pazuda laulības gredzens un Kaspars izdzēsa visus foto, kuros ir kopā ar sievu. Nepilnu gadu pēc laulības krīzes Sauliešu pāris sociālajos tīklos atklāja, ka abi devušies kopīgā ģimenes ceļojumā.

Pāris vietnē "Instagram" publicējuši foto, kuros parāda savus piedzīvojumus Turcijā, apmeklējot putu ballīti un peldoties baseinā. 

Lai gan Katrīne un Kaspars pagaidām no ceļojuma nav priecējuši ar kopbildi, abi vecāki publiskoja jaukus kadrus ar meitām Keriju un Kortniju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Katrīne Sauliete (@queen_kachinja) on

Katrīne īsajos video stāstiņos pastāstīja, ka ģimene atrodas Antālijā, kur pavada laiku gan pie jūras, gan kopīgi dodas uz SPA un ūdens atrakciju parkiem.

Kā ziņots, vēl šā gada sākumā Katrīne raidījumā "Starp mums runājot" sacīja, ka abu starpā nekas nav atrisināts, piebilstot, ka "viss ir labi, varbūt būs labi, to rādīs laiks...", taču jau aprīlī pāris dalījās ar sirsnīgiem mīlestības apliecinājumiem vienam pret otru

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Little Lady's (@kerija_kortnija_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Little Lady's (@kerija_kortnija_official) on