Stupelis kvalifikācijā izcīna otro vietu, bet Daiders finišē aiz labāko trijnieka

Kaspars Stupelis

FOTO: Kaspars Stupelis / Facebook

Vadošais Latvijas blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu sestdien pasaules čempionāta septītajā posmā Kivieli trasē Igaunijā A kvalifikācijas grupā ierindojās otrajā vietā, bet otra latvieša Laura Daidera ekipāža B grupas kvalifikācijas braucienā izcīnīja ceturto vietu.

Stupelis ar Baksu bija otrie A grupā, finišējot aiz nīderlandieša Kūna Hermana ekipāžas, savukārt trešo vietu izcīnīja beļģietis Arne Dīrkenss.

Tikmēr B grupas kvalifikācijā ceturtais palika Daiders un igauņu pilots Kerts Variks. Pirmā B grupas braucienā bija francūža Valentēna Žiro ekipāža, viņiem sekoja beļģis Deivī Sanderss, bet trešo vietu izcīnīja pasaules čempions Marvins Vanlušens.

Pēc sešiem posmiem līderpozīcijā ar 254 punktiem ieņem Baksa/Stupeļa ekipāža, otrais ar 227 punktiem ir Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 147 punktus un ieņem astoto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28.jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Uz augšu