Stupelis ar Baksu izcīna trešo vietu PČ posmā Igaunijā

Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis

FOTO: Ralf van Kessel/Facebook

Vadošais Latvijas blakusvāģu motokrosa kantētājs un trīskārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta septītajā posmā Kivieli trasē Igaunijā.

Uzvaru posmā svinēja nīderlandietis Kūns Hermanss, kurš bija pirmais abos braucienos un tika pie 50 punktiem.

Otro vietu ar 42 punktiem guva pasaules čempions Marvins Vanlušens no Beļģijas, bet trešie ar 40 punktiem bija Stupelis ar Baksu, kamēr latviešu kantētājs Lauris Daiders un igauņu pilots Kerts Variks ar 17 punktiem bija 11.pozīcijā.

Pirmajā braucienā Stupelis ar Baksu bija otrie, Hermansam piekāpjoties par teju 15 sekundēm, kamēr Daiders ar Variku bija sestajā pozīcijā. Savukārt otrajā braucienā Stupelis un Bakss finišēja ceturtajā vietā trīs sekundes aiz pirmā trijnieka, bet Daiders ar Variku atpalika par vairāk nekā apli un samierinājās ar 19.pozīciju.

Pēc septiņiem posmiem līderpozīcijā ar 294 punktiem ir Baksa/Stupeļa ekipāža, otrais ar 269 punktiem ir Vanlušens, bet Variks ar Daideru iekrājuši 164 punktus un ieņem astoto vietu.

Šosezon pasaules čempionātā blakusvāģu motokrosā būs 14 posmi, no kuriem desmitais 28.jūlijā notiks Latvijas trasē Stelpē.

Stupelis un Bakss aizvadītajā sezonā izcīnīja trešo vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.

Uz augšu
Back