C 22.10.2020.

Rīgā notiekošais KHL turnīrs vairs netiks saukts "Latvijas Dzelzceļa" vārdā

Foto: "Winter Ice Break" spēle: Rīgas "Dinamo" - Minskas "Dinamo"

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības Rīgas "Dinamo" ilggadēji organizētais pirmssezonas pārbaudes turnīrs vairs netiks dēvēts par "Latvijas Dzelzceļa" kausu.

Kā vēsta "Dinamo" mājaslapā pieejamā informācija, "Latvijas Dzelzceļa" kauss turpmāk tiks dēvēts par Tradicionālo pirmssezonas pārbaudes turnīru, bet tā norises vieta paliks tā pati - "Arēnā Rīga".

Aģentūra LETA jau iepriekš ziņoja, ka turnīrā dalību apstiprinājušas četras KHL vienības - Jaroslavļas "Lokomotiv", Kazaņas "Ak Bars", Minskas "Dinamo" un Jekaterinburgas "Avtomobilist", kuras rindās būs arī leģendārais Krievijas hokejists Pāvels Dacjuks.

Tradicionālais turnīrs notiks no 20. līdz 25.augustam.

Pirmā spēle uz "Arēna Rīga" ledus paredzēta 20.augustā, kad turnīru iesāks ar "Ak Bars" un Minskas "Dinamo" komandas, bet Rīgas "Dinamo" pirmā pretiniece būs "Avtomobilist" un šī spēle paredzēta 20.augusta vakarā plkst.19.30.

Rīdzinieki augusta sākumā piedalīsies pārbaudes turnīrā Sočos, kur bez Latvijas kluba un vietējās komandas startēs arī "Lokomotiv", Sanktpēterburgas SKA un Krievijas olimpiskā izlase.

Rīgas "Dinamo" līdz pat aizvadītās sezonas regulārā čempionāta pēdējai kārtai cīnījās par vietu Gagarina kausā, tomēr piekto gadu pēc kārtas Latvijas komanda palika bez KHL izslēgšanas turnīra.