Pk, 9.06.2023.

"Uzradās arī depresija." Renārs Zeltiņš publisko atklātu stāstu par savu dzīvi

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Renārs Zeltiņš
Renārs Zeltiņš Foto: Evija Trifanova/LETA

Pašmāju šovmenis un TV raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš ir viena no atraktīvākajām personībām Latvijas šovbiznesā, taču, kā izrādās, pozitīvi viņš nav juties vienmēr.

Kā sociālajos tīklos ar drosmīga stāsta palīdzību atklājis Zeltiņš, kādā brīdī savas dzīves laikā viņš juties bezcerīgi.

"Dzīve ir neparedzama. Viss var mainīties jebkurā brīdī. Un, ja viss mainās uz slikto pusi, galvenais ticēt, ka parādīsies perspektīva, kas visu atkal mainīs... Uz labu. Viens no tādiem pagrieziena brīžiem mani skāra 27 gadu vecumā, kad nopietna ceļa trauma mani noņēma no 16 gadus ilgušās basketbola karjeras trases. Man nebija izglītības, man šķita, ka neko nemāku, un pusgada laikā, kamēr biju bezdarbnieks, uzradās arī depresija. Manā prātā joņoja tikai viens jautājums - ko man tagad darīt un kā es varu izārstēt savu dvēseli?

Un, tikai pateicoties veiksmei, kura pēkšņi pieklauvēja man pie durvīm, es izmantoju man doto iespēju. Man piezvanīja producents un piedāvāja doties uz kastingu basketbola raidījumam. Es aizbraucu un ieguvu šo vakanci. Tā uzkāpu uz citas skatuves, kas lika manai sirdij dejot, darīja mani atkal laimīgu, harmonisku un smaidīgu! Pamazām, pateicoties apstākļu sakritībai, ticībai saviem spēkiem, darbam un sistemātiskai pašiedvesmai, atgriezās gaisma manā būdiņā un bangojošie viļņi rimās," vēstīja Zeltiņš, publiskojot māksliniecisku fotogrāfiju ar savu seju. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Komentāros cilvēki slavēja Zeltiņu gan par viņa radošumu, gan atklāto stāstu. 

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu