Pie sievas ar tukšām kabatām nevar iet! Kungs spēļu zālē nospēlē naudu un aplaupa to, lai turpinātu spēlēt

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Spēļu automāti. Ilustratīvs attēls
Spēļu automāti. Ilustratīvs attēls Foto: Pixabay

Sestdien, 22. jūnijā, ap plkst. 6.20 kādā spēļu zālē Rīgā, Pļavniekos, ienāca spēlmanis. Nospēlējis visu naudu, viņš iegājis darbinieku telpā, kur aplaupījis spēļu zāles kasi, vēsta Valsts policija (VP) vietnē "Facebook". 

Izsakot draudus, vīrietis pieprasīja viņai atvērt kasi. Sieviete atvērusi kasi, kurā atradās glāzes ar monētām, kopumā 320 eiro. Pieturot darbinieci ar roku, lai viņa nevarētu izskriet no telpas, ļaundaris nolaupījis naudu un viņas mobilo telefonu un devies prom. Darbiniece pa to laiku bija paspējusi nospiest apsardzes trauksmes pogu, tāpēc notikuma vietā ieradās apsargi. 

Apsargi par notikušo paziņoja Valsts policijai. Rīgas Ķengaraga iecirkņa policisti ieguva videonovērošanas kameru ierakstus, noskaidroja ļaundara identitāti un uzsāka viņa meklēšanu. Tajā pašā dienā policisti vīrieti Rīgā aizturēja.

Aizturētais policijai paskaidroja, ka noziegumu bija nolēmis izdarīt, jo torīt nospēlējis visu naudu un neesot vēlējies atgriezties mājās pie sievas ar tukšām kabatām.

Jāpiemin, ka pēc spēļu zāles aplaupīšanas viņš bija devies uz citu spēļu zāli Rīgas centrā, kur bija notriecis arī visu nolaupīto naudu. Savukārt spēļu zāles darbinieces telefonu viņš bija izmetis. 

Aizturētais ir dzimis 1968. gadā un jau iepriekš sodīts par laupīšanu un zādzībām, ja tās izdarītas, iekļūstot telpā. 

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc 

Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tiesa aizdomās turētajam ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu. 

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu