Aidu karjerā atrastais noslīcinātais dzīvnieks nav slavenā Igaunijas vilcene

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Mailiis Ollino

Vides inspekcijas darbinieki konstatēja, ka 23. jūnijā Aidu karjerā atrastā dzīvnieka līķis pieder sunim, nevis Igaunijas iemīļotajam vilkam, ziņo portāls "Postimees".

23. jūnija rītā Igaunijas Mednieku biedrībai ticis ziņots par to, ka karjerā atrasts ar ķēdi pie akmens piestiprināts dzīvnieks.

Sākotnēji aculiecinieks domājis, ka tas ir suns, taču tad atcerējies par pēkšņo GPS signāla pazušanu. Lai arī vizuāli dzīvnieku atšķirt nav bijis iespējams, vīrietis izlēmis dot ziņu organizācijai, kas nodarbojas ar informācijas ievākšanu par pazudušo dzīvnieku.

» Pasaules slavu iemantojušais igauņu vilks, iespējams, atrasts noslīcināts

Vides inspekcija nolēma pārbaudīt saņemto informāciju un tika konstatēts, ka Aidu karjerā noslīcinātais dzīvnieks ir suns.

Vilcene joprojām skaitās pazudusi.

Aidu karjerā noslīcinātais suns
Aidu karjerā noslīcinātais suns Foto: Erakogu

Šī gada februārī glābēji starp ledus gabaliem ieraudzīja ūdenī kādu dzīvnieku, kas izskatījās pēc suņa. "Tas peldēja pats, bet tad mēs sākām lauzt ledu," stāsta glābēji. Kad nosalušais dzīvnieks izkāpa no ūdens, glābēji aptina to ar dvieli un iecēla mašīnā. 

Veterinārārsti arī ne uzreiz saprata, ar ko saskārušies. Skaidrību viesa kāds mednieks, kurš apstiprināja: uz saviem ceļgaliem glābēji mašīnā tik tiešām sildīja vilku.

Pēc veterinārārstu teiktā, vilks atguvās un kļuva pilnīgi možs. Ņemot vērā, ka vilks jutās labi, viņš vēlāk tika palaists mežā. 

Video: Igaunijā izglābj upē ielūzušu suni, kas vēlāk izrādās vilks

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu