O, 16.08.2022.

Lindenblate un Rajecka brīdina ļaudis par kādu aizdomīgu ārstniecības iestādi Rīgā

Apollo.lv
Lindenblate un Rajecka brīdina ļaudis par kādu aizdomīgu ārstniecības iestādi Rīgā
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate sociālajos tīklos dalījusies ar savu negatīvo pieredzi kādā ārstniecības iestādē, kas jau iepriekš pamanījusies nonākt žurnālistu, Veselības inspekcijas un Patērētāju tiesību aizsardzības centra redzeslokā ar neparastām metodēm un augstām cenām.

“UZMANĪBU PENSIONĀRIEM UN NE TIKAI!!!! ESIET UZMANĪGI! Vienu dienu saņēmu zvanu no Medicīnas centra "Aurora" ar piedāvājumu, ka Rīgā dzīvojošiem iedzīvotājiem ir iespēja iziet bezmaksas medicīnas apskati. Ir trīs varianti, no kuriem var izvēlēties vienu. 1. Kauli un muskuļi, 2. Liekais svars un 3. Asinsrites darbība. Neko sliktu nedomādama, savā aizņemtajā darba ritmā piekritu pārbaudīt savu veselību un izvēlējos 1. variantu. Aizejot uz turieni, no manis paņēma pases datus un lūdza uzgaidīt. Blakus man sēdēja aptuveni vēl 10 cilvēki, pamatā pensionāri. Iznāca jauns vīrietis un nosauca manu vārdu un teica, lai sekoju viņam. Ieejot kabinetā, protams viņš man nestādījās priekšā, kas viņš par dakteri, kā viņu sauc (to sapratu pēc tam). Paprasīja kādas man sūdzības, es, protams, dāsni izstāstīju. Pēc kā viņš vēlējās apskatīt manu mugurkaulu.

Uzspiežot ar pirkstiem pa mugurkaulu, neveicot rentgenu, neveicot kaula analīzes, viņš konstatēja, ka mana mugura ir ārprātīgā stāvoklī un steidzami nepieciešama ārstēšana.

Nosūtīja vēl uztaisīt sirds kardiogrammu, uzkāpt uz aparāta, kas nosaka manu ūdens, tauku procentu organismā utt. (vārdu sakot uz “Herbalife” stila aparāta, tikai daudz lielāks) Pēc visa šī teātra atkal bija jāiet pie viņa.

Un tad sākās apstrāde... Man jāiziet 3 mēnešu veselības kurss, tad mana mugura būs ideālā stāvoklī. Kurss maksā 1740 EUR, bet, ja piekritīšu šodien, tad 1390 EUR.

Maksājumu ir iespēja veikt arī 24 mēnešu laikā, katru mēnesi maksājot 74 EUR. Pirmo mēnesi varat nemaksāt un procedūras jau sākt šodien. Šādi cilvēkus šobrīd apstrādā Krievijā arī, pat jau Malahova raidījumā tika rādīts. Kāpēc es visu šo rakstu, uzmaniet savus vecākus, lai viņi neiekrīt šajās lamatās. Tā jau mums pensijas niecīgas. Esiet uzmanīgi arī paši! Lai veicas!” raksta Lindenblate.

“Man arī zvanīja. Es uzdevu jautājumu - no kurienes viņiem mans telefona numurs? Izlozes kārtībā. Teicu, ka esmu jau izgājusi pārbaudes, bet viņi spieda pa visām veselības iespējamajām problēmu pogām manā vecumā. Viena pārbaude par brīvu, bet pārējās par samaksu. Neuzķēros. Esiet modri,” komentē dziedātāja Olga Rajecka.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu