KNAB veicis procesuālas darbības Latvijas Universitātē

Latvijas Universitāte.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki pirmdien, 8. jūnijā, ieradušies Latvijas Universitātē (LU), taču patlaban nav oficiāli zināms vai augstskolā veiktas kādas izmeklēšanas darbības.

LU prorektore humanitāro un izglītības zinātņu jomā Ina Druviete apstiprināja, ka KNAB darbinieki pirmdien, 8. jūlijā, bija ieradušies LU, taču viņa nekomentēja vai veiktas izmeklēšanas darbības. Tāpat Druviete nesniedza citus komentārus.

KNAB nekomentēja vai kādā kriminālprocesā veiktas kratīšanas un vai aizturētas personas. Vien norādīja, ka KNAB nepārtraukti veic dažādas sekmīgai izmeklēšanai nepieciešamās kriminālprocesuālās darbības, tostarp tiesas sankcionētas kratīšanas, personu pratināšanas, kā arī analizē un nostiprina procesuālo darbību laikā iegūto informāciju.

"Vēršam uzmanību, ka par veiktajām vai plānotajām kriminālprocesuālajām darbībām KNAB komentārus nevar sniegt, lai neietekmētu izmeklēšanas gaitu. Papildus norādām, ka KNAB visas darbības veic atbilstoši Kriminālprocesa likuma normām. Atsevišķas kriminālprocesuālas darbības tiek veiktas saskaņā ar izmeklēšanas tiesneša lēmumu, kas to pieņem pēc procesa virzītāja ierosinājuma," norādīja birojā.

Uz augšu