Fetels atzīst savu vainu sadursmē ar Verstapenu

Sebastjans Fetels un Lūiss Hamiltons

FOTO: AFP/SCANPIX

Vācu pilots Sebastjans Fetels no "Ferrari" komandas atzina savu vainu Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta desmitajā posmā - Lielbritānijas "Grand Prix" - piedzīvotajā sadursmē ar "Red Bull" braucēju Maksu Verstapenu no Nīderlandes.

Svētdien notikušajās sacensībās uzvaru guva kopvērtējuma līderis un šī brīža pasaules čempions Lūiss Hamiltons no "Mercedes" komandas, kamēr 37.applī, cīnoties par piekto vietu, Fetels ietriecās aizmugurē Verstapenam, abiem izlidojot no trases, bet spējot turpināt sacīkstes. Īsu brīdi pirms tam nīderlandietis vācieti bija apdzinis.

"Tā bija mana kļūda," teica Fetels, kurš uzreiz pēc sacensību noslēguma devās pie Verstapena un viņam atvainojās. "Makss mani apdzina, bet pēc tam paņēma pārāk plašu trajektoriju, kas man deva iespēju atgūt pozīciju."

"Vienā brīdī šķita, ka kreisajā pusē parādīsies sprauga, tomēr tā nebija, bet tobrīd bija jau par vēlu, un es viņā ietriecos," atzina Fetels, kurš par šo sadursmi saņēma arī desmit sekunžu sodu un svētdien bija spiests palikt bez punktiem, jo viņš ierindojās vien 16.vietā.

Tikmēr Verstapens guva piekto vietu.

Uz augšu