Sv 6.12.2020.

Liepājā atklās jau trešo Kristapa Porziņģa basketbola laukumu

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Piektdien, 19.jūlijā 18:00, Liepājā Dunikas ielā 2/24 tiks atklāts "Porzingis Family Foundation" basketbola laukums. Šis jau būs trešais, brīvi pieejamais, āra basketbola laukums Liepājā, kuru pilsētai dāvinājis Kristaps Porziņģis ar savu ģimeni. Šoreiz laukuma krāsojums būs Liepājas pilsētas krāsās, informē Mārtiņš Porziņģis. 

Atklāšanā piedalīsies Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks, kā arī pārstāvji no mūsu draugiem un atbalstītājiem Bankas Citadele un UPB.

"Sadarbība ar Kristapu un viņa atbalsta komandu mums pāraugusi no reklāmas projekta par kopēju vērtību un ideju projektu. Basketbola laukumu izbūve Kristapam ir dalīšanās ar panākumiem, lai iedvesmotu jauniešus basketbola kaislei. Tāpēc mūsu misija - kļūt par čempionu savā nozarē - ir ļoti saderīga ar Kristapa idejām. Mēs atbalstām šo laukumu izbūvi, lai vienkārši dotu vairāk iespēju jauniešiem, jo varam to atļauties. Ja visi tie, kas ir ko ievērojamu sasnieguši, padalītos ar tiem, kam sasniegumi vēl tikai priekšā, visapkārt rastos daudz vairāk iespēju," uzskata Guntis Beļavskis, bankas Citadele valdes priekšsēdētājs.

Galerija: Liepājā atklāj Porziņģa dāvināto āra basketbola laukumu

"Sveicam liepājniekus ar vēl vienu iespēju aktīvi pavadīt laiku. Esam lepni, ka UPB piedalās Liepājas sporta infrastruktūras veidošanā," pievienoja UPB valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš. 

1
Redaktors iesaka