Ontužāns spēlē pret Londonas "Arsenal" guvis nopietnu potītes traumu

Daniels Ontužāns
Daniels Ontužāns Foto: EPA/Scanpix

Latvijas futbola izlases pussargs Daniels Ontužāns trešdien Vācijas flagmaņa Minhenes "Bayern" pārbaudes spēlē pret Londonas "Arsenal" no Anglijas guvis nopietnu potītes traumu, paziņojis vācu klubs.

19 gadus vecais Ontužāns trešdien debitēja "Bayern" pirmajā komandā, pārbaudes mačā ASV laukumā pavadot pirmo puslaiku pret "Arsenal". Tiesa, pirmā puslaika izskaņā pussargs pēc centieniem atņemt pretiniekam bumbu guva potītes traumu.

Savukārt nu "Bayern" klubs paziņojis, ka Ontužānam plīsušas potītes saites, tāpēc viņam tūre ASV ir noslēgusies un viņš atgriezīsies Minhenē. Sagaidāms, ka arī atveseļošanās periods futbolistam būs vairāki mēneši, lai gan šī informācija vēl tiks precizēta.

ASV tūres turpinājumā sestdien "Bayern" futbolisti Hjūstonā spēkosies pret Spānijas grandu Madrides "Real" un 23.jūlijā Kanzassitijā pret Itālijas vienību "AC Milan".

Pērnā gada vasarā Ontužāns ar "Bayern" parakstīja trīs gadu līgumu, bet līdz šim viņš spēlējis Minhenes kluba jaunatnes komandās. Savukārt jūnijā pussargs debitēja Latvijas izlasē, taču komanda piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu pret Slovēniju (0:5).

"Bayern" par Vācijas čempioni kļuvusi 29 reizes, bet par labāko komandu Eiropā - piecas reizes.