Jaunākā informācija par pakaļdzīšanos Ogrē: sašauto autovadītāju slimnīcā apsargā policija

Pakaļdzīšanās no Rīgas līdz Ogre

FOTO: Agris Steks Eglītis/LETA

Autovadītājs, kurš trešdien, 24. jūlijā, bēga no policistiem un tika sašauts, patlaban atrodas slimnīcā Ogrē un ir smagā stāvoklī, vēstī portāls lsm.lv un LTV korespondente.

Kā vēsta publicētā informācija, šoferim ir divi šauti ievainojumi - kreisajā deniņkaulā un pieres kaulā. Pacientam veikta operācija, kas ilga 2,5 stundas, un tajā tika piesaistīts neiroķirurgs. Vīrietis ir smagā stāvoklī, pieslēgts mākslīgās elpināšanas aparatūrai. Viņu apsargā policija

Pakaļdzīšanās laikā avarējušajā Rīgas pašvaldības policijas (RPP) ekipāžā cieta divi pašvaldības policijas darbinieki. Viens patlaban turpina ārstēties slimnīcā, bet otra darbiniece jau palaista mājās,  pastāstīja RPP pārstāvis Toms Sadovskis.

Abiem dzīvībai bīstamu traumu neesot.

» Policijas pakaļdzīšanās Ogrē: slimnīcā joprojām atrodas policijas darbinieks

Jau ziņots, ka, ķerot bēgošu autovadītāju, trešdienas pēcpusdienā cietuši trīs policisti - divi pašvaldības policisti Rīgā un ceļu policists Ogrē.

Ap plkst. 19 Rīgā, Maskavas un Turgeņeva ielu apkaimē, kādas "Audi" markas automašīnas vadītājs nepakļāvās VP prasībai apturēt transportlīdzekli un turpināja kustību. VP sāka pakaļdzīšanos agresīvajam autovadītājam, kurš, nepakļaudamies VP prasībām, turpinājis vadīt transportlīdzekli satiksmes dalībniekiem bīstamā veidā.

Sozinovs Latvijas Televīzijā stāstīja, ka bēgošais autovadītājs taranējis ceļu policijas ekipāžu, kas viņam sekojusi. Turpmākās bēgšanas laikā bēglis ar "Audi" apskādējis vēl vairākus transporta līdzekļus, tostarp policijas transportu.

Pakaļdzīšanās laikā, lai apturētu agresīvo autovadītāju, piesaistīti papildspēki, tostarp no Rīgas pašvaldības policijas (RPP). Kā novēroja aģentūra LETA, pakaļdzīšanās laikā Maskavas ielā viena RPP ekipāža avarēja.

Pakaļdzīšanās laikā avarējušajā RPP ekipāžā cietuši divi pašvaldības policijas darbinieki, kuri ir hospitalizēti.

Pakaļdzīšanās turpinājās līdz Ogrei, kur, lai apturētu bīstamo autovadītāju, policija lietoja šaujamieročus. Kā liecina sociālajos tīklos ievietoti aculiecinieku video, auto virzienā tika raidīti vairāk nekā desmit šāvieni.

Pēc bēgļa aizturēšanas tika konstatēts, ka likumpārkāpējs ir ticis sašauts. Persona nogādāta medicīnas iestādē palīdzības sniegšanai. Pēc policijas sniegtās informācijas, esot aizdomas, ka bēglis bijis apreibinošo vielu ietekmē.

Policija ir noskaidrojusi bēgļa personību - tas ir kāds 1980.gadā dzimis vīrietis, kurš bijis meklēšanā par mantiska rakstura noziegumiem.

Pakaļdzīšanās laikā cietis vismaz viens VP policists, kurš braucis ar motociklu un arī nogādāts medicīnas iestādē palīdzības saņemšanai.

Aģentūras LETA rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka ceļu policistam neesot dzīvībai bīstamu traumu, bet pats bēglis esot cietis smagāk.

Aktuālākās ziņas