"Olympique" atbrīvo Pasaules kausa ieguvēju Ramī, kurš treniņu vietā piedalījās TV šovā

Adils Ramī

FOTO: AFP/SCANPIX

Francijas futbola augstākās līgas klubs Marseļas "Olympique" atlaidis pērnā gada Pasaules kausa ieguvēju Adilu Ramī, kurš treniņu vietā piedalījies televīzijas šovā.

"Olympique" 33 gadus veco centra aizsargu atbrīvoja ar pamatojumu, ka viņš rupji pārkāpis noteikumus.

Lai gan klubs neatklāj atlaišanas iemeslus, laikraksts "L'Equipe" raksta, ka Pamelas Andersones bijušais draugs Ramī pagājušās sezonas nogalē izlaidis treniņus, tā vietā piedaloties realitātes šovā. Ramī apgalvoja, ka viņš bija savainots, taču tas televīzijas šovā viņam netraucēja veikt fiziskus uzdevumus.

Kluba prezidents Žaks Enrī Eiro teici Ramī, lai viņš rūpīgi padomā par saviem pienākumiem, kas viņam ir kā pasaules čempioniem.

Ramī nedevās līdzi komandai vasaras tūrē ASV, kā arī nepiedalījās sezonas pirmajā mačā, kurā Marseļas futbolisti ar 0:2 atzina "Reims" pārākumu.

Ramī iepriekšējās divas sezonas spēlēja Marseļā, bet karjeras laikā viņš pārstāvējis arī tādas zināmas komandas kā "Lille", "Valencia", "AC Milan" un "Sevilla".

Aizsargs pērn ar Francijas izlasi kļuva par Pasaules kausa ieguvēju, lai gan nevienā no finālturnīra spēlēm viņš laukumā nedevās. Pēc trofejas iegūšanas viņš paziņoja par karjeras beigām izlasē, taču pēc tam atkal tika iekļauts valstsvienības kandidātos, turklāt rudenī pārbaudes spēlē ar Urugvaju nospēlēja visas 90 minūtes.

Uz augšu