Sv 28.02.2021.

"Fiorentina" gaida Riberī ar atplestām rokām

Franks Riberī

FOTO: Reuters/LETA

Itālijas futbola klubs "Fiorentina" labprāt redzētu savās rindās franču pussargu Franku Riberī, apliecināja Toskānas komandas sporta direktors Daniele Prade.

Bijušais Francijas izlases spēlētājs pēc 12 Minhenes "Bayern" pavadītām sezonām atstāja komandu iepriekšējās sezonas beigās un šobrīd kā brīvais aģents meklē jaunu vienību.

"Riberī? Mums viņš ļoti patīk, taču mēs viņam nevaram piedāvāt desmit miljonus kā arābi vai krievi. Tomēr, ja viņš vēlas turpināt spēlēt futbolu augstākajā līmenī, "Fiorentina" viņu sagaidīs ar atplestām rokām," futbolista iespējamo piesaistīšanu komentēja Prade.

Riberī kopā ar "Bayern" izcīnīja deviņus bundeslīgas uzvarētāja titulus, kā arī triumfēja Čempionu līgā kopā ar Bavārijas klubu pēc ierašanās Vācijā no Marseļas "Olympique" 2007.gadā.

Interesi par Riberī pakalpojumiem nākamajā sezonā izrāda arī vairāki klubi no Krievijas, Nīderlandes, Kataras un citām valstīm.

Tai pašā laikā sporta direktors pavēstīja arī, ka Florences kluba aizsargs Kristiano Biragi vēlas doties pie pretiniekiem Itālijas A sērijā Milānas "Inter": "Biragi vēlas doties uz Milānu, taču, lai tas notiktu, ir vēl jānokārto daudzas lietas."

Iepriekšējā sezonā "Fiorentina" A sērijā finišēja 16.vietā, bet šo sezonu sāks ar maču savā laukumā pret "Napoli" nākamajā nedēļas nogalē.

Šā gada jūnija sākumā klubu par 170 miljoniem eiro iegādājās itāļu izcelsmes amerikāņu mediju magnāts Roko Komiso.

Redaktors iesaka